Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@amantadeusz: Powiem ci, że dusi się, używałem do renderowania i poniekąd programowania, ale wróciłem do mojego Asusa, bo to co o------i z tym sprzętem to szajs, szwizdu gwizdu i kaska poszła w p---u, dobrze, że córa od siostry jest fanatyczką Apple, to sprzedałem za prawie sklepową cenę xD
  • Odpowiedz
@rybak17: Nie kupuj Intela bo na horyzoncie M1, pomijaj M1 bo przejściowe, później pomijaj M1X bo to pierwszy odświeżony wypust - problemy wieku dziecięcego. Mija 5 lat i dalej nie masz kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@amantadeusz: Wydajność taka sama jak MB Pro M1, ale słyszałem, że wentylator załącza się dość szybko co może irytować, ale na żywo nie słyszałem
  • Odpowiedz
@Madoy104: jak najbardziej Intel na najbliższe 2 - 3 lata to lepsza opcja. M1X nie ma. iMac 5K jest lepszym wyborem.

@amantadeusz: Wydajność taka sama jak MB Pro M1, ale słyszałem, że wentylator załącza się dość szybko co może irytować, ale na żywo nie słyszałem


Są dwie wersje, tańsza ma 1 wentylator i działa dużo gorzej, droższa ma dwa wentylatory.
  • Odpowiedz
Ktoś już ma najnowszego iMaca z M1? Jak wrażenia? Jak się na nim wykonuje bardziej bardziej wymagające/zasobożerne zadania?


@amantadeusz: mam Aira M1 od lutego i jestem mega zadowolony. Jedyny minus to taki, że wziąłem wersję 8 GB, więc swap trzeba pilnować, ale ostatni update big sur sporo w tym względzie poprawił. Jeśli chodzi o zasobożerne zadania to są dobre benchmarki na yt, gdzie masz porównanie z intelem. M1 wychodzi dobrze,
  • Odpowiedz