Wpis z mikrobloga

@mam-super-dziewczyne @Overrr jak tam Mirki jesteście już po drugiej dawce #moderna? Wołam Was, bo żeśmy się tak równo wspierali przy pierwszej, a że dzisiaj przyjęłam drugą, to chciałam się podzielić moim samopoczuciem ( ͡º ͜ʖ͡º) 3 godziny od szczepienia, ból ręki nie do zniesienia, boli sama z siebie, a nie jak dotknę, jak dotknę to już w ogóle dramat, iść nie mogę, bo jak ręka wisi to rwący ból. Ogólnie nie myślę, o niczym innym niż o bólu. Apap wjechał niedawno. Na co mnie to było ()
Mój niebieski miał druga dawkę 3 dni temu, też dużo, dużo gorzej zniósł. Jego przypadek chyba zgłosimy jako NOP
  • 42
@karolinana: Podaj zakres wiekowy, to da innym trochę informacji. Odnoszę wrażenie, że inaczej znoszą różne przedziały wiekowe 20-30-40-50-60-70. Im młodsi, tym intensywniej, to może być związane z cytokinami i agresywną odpowiedzią układu immunologicznego.
@karolinana: @mam-super-dziewczyne: Dzięki za pamięć () Też u mnie wjechała dzisiaj druga dawka moderny. 7h po szczepieniu aktualnie i przyznam, że nie jest źle. Ból ręki taki 5/10, a przy pierwszej dawce ból był 10/10 i myślałem, że łapa do amputacji będzie. Po za tym nic mi nie dolega, żadnej gorączki, dreszczy itp. Różowa identycznie jak ja. Dam znać później albo jutro co