Wpis z mikrobloga

Rycerzom z wrażenia zakola przewróciły się na drugą stronę.

Największą dysponującą przez nich bronią jest kwestionowanie moralności osób dokonujących catfishów (pomijając już wyzwiska, które można porównać do puszczaniem baniek mydlanych licząc, że któraś trafi oponenta). Otóż nigdy nie interesował mnie i nie będzie mnie interesować wasz wątpliwej jakości system moralny, który jest niczym innym jak zrzutowaniem waszego widzimisię. Bardzo łatwo jest spłycić czyjeś zachowania i zaetykietować za 'złe', powołując się na definiowaną po swojemu moralność, zupełnie bagatelizując cały skomplikowany proces powstawania człowieka przekraczającego normy społeczne.

1. Wszystko jest zgodne z prawem.

2. Nijak z wymyślonej przez was zasady nie wynika powinność, o czym pisał David Hume 300 lat temu, a samo zjawisko zostało później przedstawione jako "Gilotyna Hume'a". Weźcie to sobie do serca i za każdym razem, gdy będziecie snuć komuś powinności jak ma postępować, dodajcie "dlatego że do osiągnięcia twojego celu najlepiej zrobić X". Celem protestuprzegrywow jest po prostu protestowanie, więc wszystko jest oki. ^^

3. Jeżeli już posługujecie się terminem moralności, to stosujcie ją wobec kogoś, kto żyjąc w zgodzie z własną moralnością nigdy w życiu nie zaznał upokorzeń i cierpienia. Dla was może to być nadrzędny system niczym dekalog, dla innych może być to wadliwa próba sprawienia żeby wszystkim żyło się lepiej. Ale nie wszystkim żyje się lepiej, bo doznali dysonansu poznawczego na tle moralności tak wiele razy i przejawów litości tak mało, że nie interesują ich już żadne obce blueprinty poza ich własnymi.

4. To jest protest. Ofiary protestów są niewinne. Czy to są kierowcy w korkach podczas protestu górników lub kobiet, czy to są policjanci zmuszani do służby podczas protestów niezależnie od ich przekonań, czy to są najbardziej wątli chłopcy, którzy obskoczyli łomot, bo znaleźli się nie po tej stronie tłumu co trzeba.
Pamiętacie jak do protestu kobiet zachęcano wszystkich, nie tylko kobiety? No to ja jestem tylko chłopcem i nie mam nic wspólnego z tagiem przegryw, ale sobie poprotestuję. ^^

#blackpill #protest #protestprzegrywow
D.....r - Rycerzom z wrażenia zakola przewróciły się na drugą stronę.

Największą d...

źródło: comment_1623493635nl3exQoi3Y5vj6ZjQ8588u.jpg

Pobierz
  • 20
@Dispairter: Już ci na ten temat pisałem w poprzednim poście. Gdybyś robił tak z księżniczkami to i ja miałbym beke, ale trudno się śmiać nie znając danej dziewczyny ze zdjęcia. Może naprawdę była w porządku, a teraz będzie zimną s0ką. Ty może robisz to dla zabawy, może to są sprawy osobiste, może zostałeś źle potraktowany przez inne dziewczyny. Takim zachowaniem, tworzysz właśnie taką osobę, jaką jesteś Ty teraz.

Rozumiesz, co mam
@Mazzurro: Ale ty wiesz, że te wszystkie "p0lki" które są tutaj umieszczane, są odpowiednio dobierane z różnych z**banych portali w których się udzielają? Te wszystkie "P0lki" są z internetu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dispairter: tylko ze tu nie chodzi do końca o same kobiety - nie tylko one doświadczają różnych przykrości i nikt z tego powodu się jakoś specjalnie nie oburza, z resztą one najczęściej i tak znajdą sobie kogoś kto będzie je szanował. Tu chodzi o was i o to, że poświęcacie czas i energię na to, żeby dać nauczkę komuś, kto nie zrobił wam absolutnie żadnej krzywdy. Nikt zdrowy na umyśle takich
@Dispairter: #!$%@? tam protestujesz xD jesteś biednym odrzuconym chłopcem który potrzebuję odrobinę uwagi i pożądania, i fakt, że piszesz z laskami na tinderze z fejkowego konta i później idziesz w to miejsce by obserwować wystawioną dziewczynę robiąc jej zdjęcia do których później walisz konia daje ci namiastkę tego uczucią xD i wyzywaj mnie od białorycerzy do woli, sam jestem samotny całe życie ale poprostu to zaakceptowałem i żyje sobie dalej nie
@Dispairter: najwiekszym problemem tego rzekomego protestu jest fakt, ze efekt bedzie raczej odwrotny od zamierzonego. zacznijmy od tego, ze na fake chadow to sie lapia glownie naiwne bazyle, i jesli taki bazyl byl w stanie uwierzyc w zainteresowanie przystojnego typa to czy bedzie w stanie dojsc do jakis refleksji? no nie, jeszcze wejdzie syndrom meczennika, ze to w sumie nie byl prawdziwy chad tylko jakis incel ktory sie pod niego podszywal.
@Fighter_forGlory: Część merytoryczna ma za zadanie obnażyć hipokryzję zwolenników protestów, zmusić wykopków do wykazania się podwójnymi standardami odbioru kobiet i mężczyzn, skrytykować ich metody etykietowania ludzi dobrych/złych, skrytykować ich pojmowanie moralności i posługiwania się nią wobec osób odrzucanych.

Część pozamerytoryczna ma za zadanie dać mi satysfakcję z bawienia się prostymi ludźmi podatnymi na efekt Dunninga-Krugera jak nikt inny w sieci, jakimi właśnie są wykopki (już pomijając jakiekolwiek inne błędy poznawcze i
@Dispairter: „Cześć fizyczna ma za zadanie zaspokojenie moich parafilii seksualnych polegających na oglądaniu i robieniu zdjęć kobiet które są jednocześnie tak blisko i tak daleko ode mnie, polega to na fantazyjnym romansowaniu przez internet podszywając się za kogoś, kim chciał bym być w rzeczywistości by nam sam koniec udowodnić całemu światu, że ta p0lka która w przeciwieństwie ode mnie ma odwagę nawiązać realny kontakt z mężczyzna tak naprawdę tak jak ja