Wpis z mikrobloga

Bo musisz jedną nogę wystawić poza kołdrę, dla wentylacji. Niestety istnieje ryzyko że łóżkowy potwór porwie cię za tą nogę do innego wymiaru, ale chyba lepsze to niż pocenie się jak #!$%@?.


@Pierce: I to potrafi być prawdziwym bólem. Moja dziewczyna ma kota-#!$%@?, który lubi atakować wystawione spod kołdry kończyny. Gryźć, drapać, cokolwiek. W sumie nie tylko kończyny, bo potrafi w ciągu dnia podbiec z drugiego końca mieszkania, ugryźć w tyłek
  • Odpowiedz
Z kordłą jest ten problem, że w nocy może się zrobić zimno i wypiździć strasznie, nawet jeżeli wieczór jest upalny.


@60scnds: To wtedy kupujesz kołdrę wełnianą, która ma zajebiste właściwości termoregulacyjne. Możesz pod taką kołdrą spać przez cały rok i nigdy nie będzie ci za zimno czy ciepło.
  • Odpowiedz
  • 1
@PanZiomal

@Pan_Mysz: możliwe ze masz problem z czuciem lekkim. Czasami dzieci z autyzmem musza mieć bardzo ciężkie kołdry do rehabilitacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czuciem głębokim, propriocepcją xd
  • Odpowiedz
@alxnr: W sumie autyzmu to nie mam, chociaż moja żona mówi, że mam lekkiego Aspergera.
Czucie głębokie w sumie prawidłowe.
Ale kupno ciężkiego koca rozważę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Mysz kupno kocyka obciążającego tylko po konsultacji z terapeutą SI/ rehabilitantem, bo przestymulujesz się. Chociaż zwykły ciężki kocyk z ikei (chyba o takim nawet pisałeś xd) krzywdy nie zrobi dorosłemu wykopku
  • Odpowiedz
@alxnr: nie wiem, aż się tak w to nie wgłębiałem.
Ale dziwi mnie jedno, jeżeli to prawda a mój wpis dostał na chwilę obecną 380 plusów to portal wykop.pl jest Woodstockiem na autystów. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz