Wpis z mikrobloga

Kupiłem se z ciekawości hd sportstera 1200 w zeszły weekend. Póki co plusy ujemne:
- trzęsie się jak cholera, poniżej 2k obrotów mam wrażenie, że się zaraz rozleci
- komfort jazdy taki se, kanapa po 120km sprawia wrażenie, jakbym siedział na węglach
- podnóżki beznadziejnie umieszczone, ponabijałem sobie siniaków na piszczelach
- mam jakiś akcesoryjny filtr powietrza z obudową o który co chwila zahaczam kolanem
- od wibracji wyleciała z gniazda żarówka tylnej lampy xD
- w #!$%@?ę głośny i strzela z wydechów a mam podobno najcichszy akcesoryjny z wsadzonymi db kilerami
- trzęsie jak cholera, wszystkie śruby obowiązkowo na locklite
- tak se przyspiesza przy wyższych prędkościach
- chciał nie chciał mimo wszystko stajesz się częścią tej grupy spod znaku hd
- prowadzi się tak źle, że przejechałem 5 kilometrów na pustej oponie z przodu i dopiero się zczaiłem, że coś jest nie tak xD
- trzęsie jak cholera
- ludzie się gapiom

plusy dodatnie:
- ładny, choć to rzecz gustu
- hamuje lepiej niż się spodziewałem, ale to chyba dlatego, że ma dwie tarcze z przodu
- skręca lepiej niż się spodziewałem
- mogę nie robić LWG innym motorcom kultywując stereotyp harleyowców-buraków ;3
- fajny dźwięk silnika i przy przyspieszaniu wrażenie jakby było się napędzanym wybuchami
- można się poczuć trochę jak terminator albo inny kolo z filmu lecąc se 55 mil/h na czilu
- fajnie zrywa przyczepność tylnym kołem
- można se jeździć na zdrapkę jak na skuterku i nie wyglądać przy tym jak seba
- wolna jazda jest przyjemna
- ludzie się gapiom

Ogólnie 6,5/10

#motocykle
knoor - Kupiłem se z ciekawości hd sportstera 1200 w zeszły weekend. Póki co plusy uj...

źródło: comment_1623435663mxcs2o7dCjsy4SORg4VQwj.jpg

Pobierz
  • 23
Szanuje za obiektywność a nie różowe okulary z Milwaukee ( )


@bigger: Generalnie no offense dla fanów marki, ale jak gadałem ostatnio z jednym ziomkiem wkręconym w hd i zaczął mi tłumaczyć, że wycierające się napinacze w TwinCamach albo jakieś odkręcające się od wibracji śruby to urok tego sprzętu, to w myślach postawiłem ich obok fanów polskiej motoryzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kanapa po 120km sprawia wrażenie, jakbym siedział na węglach


@knoor: Mięciutki jak kaczuszka.

Zaliczyłem sporciakiem 1 kkm w 1 dzień, poprzedniego 500, następnego 500 i jeszcze przedpoprzedniego też 500.

Gx
Zaliczyłem sporciakiem 1 kkm w 1 dzień, poprzedniego 500, następnego 500 i jeszcze przedpoprzedniego też 500.


@Man_of_Gx: W ratach po 130 km też był dał radę, zresztą zasięg 200km na tankowaniu poniekąd to wymusza;)
@KOXsu: Skoro gość z największej na świecie wypożyczalni moto przed tym przestrzegał to najwyraźniej jest jakiś problem.
Teoretyk, nie ma pojęcia że o odróżnienia przewodu w oplocie od zwykłego (wystarczy zgiąć w ręku) ale będzie gościom co przerabiają rocznie kilkadziesiąt tysięcy klientów wtrysk objaśniał.

Gx