Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich idiotycznych komentarzy normików na temat blackpilla to chyba najgłupszy jaki widziałem, stuprocentowy brak jakiegokolwiek myślenia i analizowania najprostszych czynników. To jest gorzej niż sztuczna inteligencja xd
Przecież wystarczyło zdjęcie chada żeby wykopek stał się atrakcyjny ale ✨ Emilia ✨ będzie szła w zaparte i mówiła że jest dokładnie na odwrót
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
ehhcokolwiek - Ze wszystkich idiotycznych komentarzy normików na temat blackpilla to ...

źródło: comment_1623415111BAkOdB0dQlzE0oTmJtGYma.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: Trudno nie odmówić jej racji. Faceci całe życie stękający "ojeezu, nie mogę znaleźć kobiety, to ich wina, to nie moje #!$%@?, biedny ja" jest dokładnie tym samym, co grube lochy stękające ":ojeezu, nie moge znaleźć chłopa, to ich wina, to nie moje ulane dupsko, biedna ja".
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: no #!$%@?, czyli ci wszyscy faceci którzy powystawiali p0lki to nie byli wykopkowi frustraci

bo żadna p0lka choćby nie wiem jak był by przystojny nie poleciała by na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? co się #!$%@? w jego głowie XD


@Kasandros: Dobrze podsumowane
  • Odpowiedz
@Magik88: wejdz na grupkę na fb typu "samotne kobiety poznają samotnych mężczyzn" bo widocznie przegapiłeś moment w którym 70 typów spermi do kobiety grubej i często jeszcze w wieku przedemerytalnym
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: Nie mówię o spermieniu w internetach, tylko o faktycznym powodzeniu. Grube mają trudniej, muszą łapać niższy sort mężczyzn. Nie mogą wybierać w najwyższej klasie rozgrywkowej. #!$%@? faceci to samo - też nie mogą liczyć na 7-8-9/10.
  • Odpowiedz
@Magik88: no obniżenie oczekiwań u nieatrakcyjnych kobiet to konieczność wzięcia brzydszego faceta, w wypadku nieatrakcyjnych mężczyzn obniżenie oczekiwań to konieczność pogodzenia się z samotnością
  • Odpowiedz
@Magik88: co, dlaczego? ponad połowa z brzydkich facetów jest wysoka, jakiś tam procent coś kombinuje ale różnie wychodzi/kobiety są z nimi tymczasowo lub dla zasobów a jakiś tam procent jest, owszem, samotny.
  • Odpowiedz