Wpis z mikrobloga

Zamknięta Piastowska a teraz dodatkowo zaczynają remont na Królowej Jadwigi.
To ja już wiem, o co chodziło urzędnikom, bo twierdzili że prace na Piastowskiej są zsynchronizowane z remontem Królowej Jadwigi. Równocześnie chcą utrudnić możliwość objazdu zamkniętej Piastowskiej innymi ulicami. Jak to nazwać inaczej, niż złośliwością w najczystszej postaci?
https://lovekrakow.pl/aktualnosci/9-miesiecy-na-modernizacje-odcinka-ul-krolowej-jadwigi_41511.html

#krakow
goferek - Zamknięta Piastowska a teraz dodatkowo zaczynają remont na Królowej Jadwigi...

źródło: comment_1623410568zcdj5DZLaWbWaExypOKYsa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goferek: wpływy z akcyzy i podatków drogowych zawartych w paliwie muszą się zgadzać, kierowcy to dojne krowy i poza wszelkimi opłatami parking, wjazd itp. ostateczną bronią jest spowolnienie i zatrzymanie ruchu, żeby zwiększyć spalanie i popyt na paliwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: no to jestem w dupie już całkowitej z powrotem do domu i nie tylko, zwłaszcza że pracuje w północnej części miasta a mieszkam w południowej. Pozdro 600 dla Jacka i jego popleczników
  • Odpowiedz
@Kikito: dlaczego nie pojedziesz szybkim tramwajem z południa na północ miasta? Dowolną nitką, w końcu jest tyle tras, że możesz dowolnie w nich przebierać. Dlaczego nie doceniasz tego, co ZTP oferuje mieszkańcom? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: Uwielbiam lato w tym mieście. Upał, wakacyjny, ubogi, rozkład jazdy i remont na remoncie remontem poganiany. Jak choćby ten na Nowohuckiej. Niby to tylko zwężenie o jeden pas, ale to Nowohucka tuż przed skrzyżowaniem z Kuklinskiego /Klimeckiego więc będzie się działo piekło.
  • Odpowiedz
@little_muffin: a od ilu lat mieszkańcy nie mogą się doprosić o remont Królowej Jadwigi (ruszyli to dopiero gdy media podchwyciły temat że jeden z bukmacherów zaczął przyjmować zakłady czy ta ulica zostanie wyremontowana), a ci jak na złość robią to w tym samym czasie co ulicę Piastowską i tym samym na okolicznych ulicach jest wzmożony ruch, bo ludzie przecież nie mogą się teleportować i muszą jakoś ominąć zamknięty odcinek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stalowa_Figura: i weź tu człowieku dojedź w okolice Rybitw.... BTW o 13:40 wyjechałem z Libiąża, jest 15:16 a ja dalej w korkach na wysokości Kurdwanowa bo jakiś cieć musiał znowu spowodować wypadek na wysokości zjazdu na Zakopane i cała autostrada już od bramek stoi (°°
  • Odpowiedz
@goferek: Nie no, Królowej Jadwigi z jej afrykańskim standardem kałuż i dziur w nawierzchni powinna być wyremontowana już z 10 lat temu XD problem jest taki, że ten cały rejon jest od dziesięcioleci coraz bardziej #!$%@? urbanistycznie i dla Królowej Jadwigi nie ma żadnej alternatywy.

Wzdłuż Rudawy się nie da sensownie przejechać, bo ulice pokroju Korbutowej, Morelowa, Korzeniowskiego, Borowego, Emaus czy Podłącze są za wąskie i ślepe, a dogęszczona w
janielubie - @goferek: Nie no, Królowej Jadwigi z jej afrykańskim standardem kałuż i ...

źródło: comment_1623423309c4l6SB9tyMkVvomOEPv3pV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz