Wpis z mikrobloga

@ArniHell: Ma wszystko, kosztował śmieszne pieniądze i ma ładne kolory, choć czasem myśle, ze chciałbym coś z bransoleta combi, ale nie można mieć wszystkiego ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miiihau: czyli co? Sam się ustawia, ładuje solarnie itd? Przecież można go kupić za 250zl a 5610 na olx po 400zl chodzi xD Szukam czegoś do moda żeby wrzucić w złotą metalowa obudowę :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miiihau: To akurat ten tańszy (GDB-100), bez pulsometru i GPSu (wydaje mi się, że GBD-H1000 ma, ale nie jestem pewny). Mierzy tylko kroki i odbiera powiadomienia z telefonu. Z wyglądu zajebiście mi robi, szczególnie ekran, ale jeżeli chodzi o funkcje Smart, to nie bardzo. Winna jest temu głównie beznadziejna aplikacja. Zarządzanie powiadomieniami to niezła padaka. Przychodzi absolutnie wszystko, co się wyświetla na pasku, często po parę razy (zwłaszcza apki multimedialne, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArniHell: Ma wszystko i nawet więcej, bo jeszcze można ustawiać czas z telefonu. Dobre jak nie masz zbyt dobrego dostępu do DCF77. Jedynie spieprzyli wskaźnik naładowania baterii, bo jest dostępny tylko z apki w telefonie :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArniHell: Jeszcze jedno. Na ekranie jest logo Gorillaz. Widoczne jest przy podświetleniu ekranu (zajebistym podświetleniu btw.). Nawet jak go przerobisz, to przez to logo i tak będzie widać, że to właśnie ten model.