Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę już wytrzymać czytania o blackpillu, przegrywie, randkowaniu i podobnych kwestiach. Dobija mnie to i wiem, że jest to szkodliwe, ale i tak czytam jakbym był uzależniony. Chcę przestać, ale nie chcę uciekać przed prawdą, a większość tych treści to prawda.

Mam 27 lat, jestem prawikiem, mam zakola, 177 cm wzrostu i co chyba najgorsze słabą psychikę. Robię, co mogę, żeby "być najlepszą wersją" samego siebie. Zdrowo się odżywiam, dbam o zdrowie, uprawiam sport, dużo czytam i poszerzam swoje horyzonty. Uprzedzając złośliwości, dbam też o higienę.

Powiedzmy, że nawet jakimś cudem znajdę dziewczynę, w końcu dojdzie do zbliżenia i co ja mam zrobić? Powiedzieć jej, że mój penis ze stuleją nigdy jeszcze nie zadokował w kobiecie? Przecież wyśmieje mnie i ucieknie.

Próbowałem się pogodzić z myślą, że jednak związek nie jest dla mnie, ale nie mogę. Mam przecież jakieś zalety, to nie jest możliwe, żebym nie mógł trafić na dziewczynę na moim poziomie. Coś złego dzieje się na świecie na rynku matrymonialnym. Ech, szkoda pisać, wszystko mi jedno. Po prostu mam zryty łeb od tego, że nigdy nie bolcowałem.

#blackpill #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c24a1f9f1c6e000a909c5c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 67
@AnonimoweMirkoWyznania: sperma zapycha ci uklad nerwowy. Przestan katowac sie toksycznym przegrywcontentem skup sie na tym, ze dbasz o siebie, a moze kogos poznasz. I jak kogos poznasz to innej opcji nie bedzie jak powiedzenie, ze jeszcze nie ruchales, a co inneho masz zrobic XD wydaje ci sie to ciezkie i nie do przeskaczonie, ale jak juz to zrobisz to po tylu latach kiszenia ogora transformujesz w #!$%@? lesnego zabojce wilgoci XD
@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku, uciekaj stamtąd jak najprędzej, zanim w tym utoniesz. To nie jest tak, że tam nie ma żadnej prawdy, ale panuje tam zdecydowanie fanatyzm. Jesteś o trzynaście lat młodszy ode mnie, ( a ja ze znalezieniem baby nie mam problemu), wyższy o trzy centymetry, uprawiasz sport, a ja nie i do tego po Twoim wpisie widać, że poza zabłądzeniem na chory tag, też nie jesteś idiotą. Dla baby to żadenproblem,
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja Ci mówię, nie idź na divy. To zwykle zimne, wyrachowane pindy. Mogą stworzyć ci chory obraz kobiet. Wejdź gdzieś na jakąś sympatię, zrób sensowny opis, dodaj sensowne zdjęcie, na którym jesteś sensownie ubrany i w sensownym plenerze, czy na sensownym tle, a nie będziesz miał problemu. Wbrew pozorom to, że jesteś prawiczkiem, dla wielu kobiet może okazać się zaletą.
@EgzeQTroll: w co? W to, ze typ moze jeszcze poruchac? Jasne, ze tak xd ja rozumiem, ze po latach siedzenia w twojej piwnicy #!$%@? ci sie we lbie i myslisz, ze wiesz jak swiat wyglada i zjadles wszystkie rozumu, ale zucie bywa rozne xd zeby nie bylo wierze w blackpill w to, ze kobiety lubia czadow a faceci dupiaste dzesiki. Po prostu nie zjadll mi to gowno mozgu i widzialem troche
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zajebiozaur: w jakim sensie bycie prawiczkiem moze byc zaletą wedlug ciebie? Bo probuje sobie to wyobrazic i nie widze tego. Bycie prawiczkiem jest neutralne gdy masz naście lat. Gdy masz 27 i mowisz o tym kobiecie to od razu u niej w glowie "cos jest z nim nie tak". Ale imo OP nie powinien tak bardzo w to brnąć, nie powinien sie tak bardzo przejmować bo ruchanie jest najzwyczajniej instyktowne
@Elektronik_Mocy: Każda może ci zniszczyć życie, jeśli jej na to pozwolisz. Jednak rozsądniej jest ryzykować w imię sensownej relacji, niż spuszczenia z krzyża.

@Zgrywus1:

w jakim sensie bycie prawiczkiem moze byc zaletą wedlug ciebie?


A choćby w takim, że tak, jak spora część facetów chciałaby mieć dziewicę, tak spora część kobiet ceni sobie nietykany, męski towar. Szczególnie katoliczki, ale nie tylko.
@vincivinci: życie bywa różne, ale to nie jest bajka disneya. W większości przypadków nie ma happy endu. Nie na każdego przyjdzie pora. Nie ma uniwersalnego przepisu na sukces. Pisanie porad w stylu ,,skup się na sobie" wcale nie pomoże OPowi. A argumentu ad piwnicum nawet nie chce mi się komentować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zajebiozaur: absolutnie sie nie zgodze, wymysliles to sobie. Gdyby to byla taka spora czesc spoleczenstwa to bys wyczytal na zenskich forach jak to kobiety pragna prawiczkow, a nic takiego nie znajdziesz. Kobiety chca dobrze wygladajacego, majętnego mężczyzny, takiego, ktory zapewnia przyszlosc jej i jej potomstwu. A jak ruchal (q jak dobrze wyglada to ruchal) to tym lepiej, bo widzi ze inne kobiety tez sie nim interesowaly, potwierdza to tym samym wartosc
@EgzeQTroll: argument ad piwnicum jest bardzo adekwatny w waszym przypadku, bo wy nic w zyciu nie widzieliscie, ani przezyliscie, a zachowujecie sie jak wyrocznie ponad wszystko xD zycie to nie bajka, chlop moze juz nigfy nie poruchac, ale moze tez poruchac i zmienic swoje muslenie. A rada o skupieniu sie na sobie tak jak to op opisal jest chyba lepsza niz przegrywskie braterskie " dla ciebie juz nie ma ratunku idz
@Zgrywus1: Odpowiedz mi na kilka pytań:

- ile masz lat?
- ile miałeś związków z kobietami?
- z iloma kobietami spałeś?
- ile znasz kobiet, od więcej niż dziesięciu lat?
- ile tysięcy godzin z nimi przegadałeś?

a następnie wyobraź sobie, jak na Twoją pewność przekonań patrzy czterdziestoletni facet, który ma osiemnastoletniego syna i szesnastoletnią córkę.

argument ad piwnicum jest bardzo adekwatny w waszym przypadku, bo wy nic w zyciu nie widzieliscie, ani przezyliscie, a zachowujecie sie jak wyrocznie ponad wszystko xD


@vincivinci: znasz mnie lepiej niż ja siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chlop moze juz nigfy nie poruchac, ale moze tez poruchac i zmienic swoje muslenie.


No pewnie, że może. Dlatego powinien pójść na dziwki.

A rada skupieniu sie na sobie tak