Wpis z mikrobloga

@PogryzionyPrzezPokemony: tu chodzi o to, że po prostu trudniej jest być pewnym siebie jak się ma kompleksy. no ale możliwe, wystarczy coś sobą reprezentować w innych sferach życia. albo nie wiem po prostu napompować sobie jakoś ego że jesteś zajebisty bo w sumie każdy jest zajebisty więc czy to coś złego? a życie fajniejsze.

ogólnie w życiu trzeba mieć jaja. jak chcesz mieć niezależność finansową to nie wystarczy nawet dużo zarabiać,
@prze-prze-przegralem: a Ty to musisz być nieźle w dupie skoro widzisz publicznie upokarzanego mężczyznę dającego sobą pomiatać i uważasz go za chada. To jest piękny początek tragedii tego gościa, za pare lat będą po ślubie laska pozna ogarniętego gościa choćby z zakolami ale prawdziwego chada a ten zostanie #!$%@? z własnego domu z pozwem o rozwód z jego winy.
Bo o ile kobieta ma prawo do robienia takich scen, to facet ma prawo do nietolerowania tego i w sumie tego chce każda laska. Miałem w sumie podobną sytuację kiedyś, laska się darła a ja zamiast #!$%@?ć od niej to próbowałem ją uspokoić. Tym sposobem zakopałem swoją godność we własnych oczach jak i jej.

Kobiety kontrolują seks, ale faceci kontrolują związki. Taka publiczna awantura to idealny sposób na to żeby sprawdzić czy