Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyszedł chrono z aliexpress, jakość jak nie chińska. Wiedziałem, że będzie mały ale dopiero na żywo dociera jak mały to sprzęt. Możliwości ma sporo i gdybym nie miał cebulki w sercu brałbym wersję z wifi i by mi styknął a tak po wczorajszej zabawie z chrono z bluetooth widzę jak fajnie jest mieć podgląd i historię na telefonie. Zastanawiam się którego sobie zostawić, ten z bluetooth 280 zeta kosztował a ten z ali 80 zeta.

Foty tutaj https://imgur.com/a/a6YQlH2

#strzelectwo #wiatrowka #wiatrowki
JaktologinniepoprawnyWTF - Dzisiaj przyszedł chrono z aliexpress, jakość jak nie chiń...

źródło: comment_1623347958a3GPnDTOY3sLMgCgsLM0fx.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
pomyśleć, że z 10-12 lat temu robiło "chrono" za pomocą mikrofonu, metrowego patyka i folii aluminiowej


@Variv: Sam robiłem, najlepsze było to że nie wiadomo było czy pomiar był właściwy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
: Po co mierzyć prędkość pocisku w wiatrówce? xd


@MtEverest:
-żeby wiedzieć jaka moc
-żeby dobrać sobie odpowiedni śrut
-żeby wiedzieć czy trzyma
  • Odpowiedz
@Polinik: Też próbowałem, ale miałem zbyt słabe urządzenia pomiarowe. Wreszcie znalazłem gdzieś na forum opis, żeby ustawić puszki po piwie rzędem i ile puszek śrut przebije, tyle wiatrówka ma Jouli. Jakoś mniej więcej się sprawdzało.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Też próbowałem, ale miałem zbyt słabe urządzenia pomiarowe. Wreszcie znalazłem gdzieś na forum opis, żeby ustawić puszki po piwie rzędem i ile puszek śrut przebije, tyle wiatrówka ma Jouli. Jakoś mniej więcej się sprawdzało.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@S_____: Dla śrutu 4,5mm czy 5,5mm? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo pewnie ma to znaczenie.
  • Odpowiedz