Wpis z mikrobloga

Siemaneczko sportowe świry( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy #rozdajo - do wygrania smart band HUAWEI Band 4 Pro. Wybierzemy zwycięzcę w piątek przed pierwszym spotkaniem na EURO 2020
Zasady: Wystarczy zaplusować ten wpis. Zielonki grają. To tyle.
Może jednak masz nosa do typowania wyników - zapraszamy do ściągnięcia aplikacji i obstawienia spotkań EURO 2020. Typowanie w aplikacji jest w pełni DARMOWE. Możesz dołączyć również do Lig utworzonych przez piłkawkę, kartofliska czy angielskie espresso, żeby zwiększyć swoje szanse na TV, konsole i inne nagrody. ( ͜͡ʖ ͡€)
Zapraszamy: http://noinn.pl/

#mecz #euro2020 #reprezentacja
NOINN - Siemaneczko sportowe świry( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy #rozdajo - do wygrania smart band...

źródło: comment_1623328843AeH7iiJUklcGx2Ipk6pj0p.jpg

Pobierz
  • 21
@NOINN:

Dołącz do lig publicznych oraz influencerskich gdzie czekają wybrane nagrody i niespodzianki. Pamiętaj jednak, że największym zwycięstwem jest porażka Twoich kumpli.


LOL (°°
@NOINN: szukałem jakiejś aplikacji do customowego fantasy league na euro 2020, trafiłem na Was. Chce stworzyć swoj pokój a tu 10zł... Szkoda że nie macie tego w opisie aplikacji i na multum stronach spamerskich którzy reklamują Wasz produkt :) Wyglądało naprawdę fajnie, do tego momentu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NOINN: ehh...
Zielonka: Zakłada konto tylko po to, aby zareklamować serwis i zrobić rozdajo opaski za 100 zł.
Wykopki: 1k plusów.
@NOINN utworzyłem własną ligę pod Euro. Do kiedy wszyscy członkowie grupy mogą typować wyniki 2 i 3 kolejki? Czy można robić typowanie jeszcze powiedzmy 10min przed rozpoczęciem meczu?
@NOINN: fajnie, ale tak przy okazji: jakbyście wycofali kilka ostatnich aktualizacji, to byloby dużo lepiej... Jak mieliśmy ligę w np. 15 osób, to nie dało się sprawdzić pełnej tabeli. Zajebistą sprawą było podglądanie, kto jak typował (oczywiście dopiero po rozpoczęciu meczu, żeby nie można było zgapiać), ciekawie się oglądało mecze z dodatkowym smaczkiem, że sprawdzasz na bieżąco, kto ma w nich postawiony jaki wynik i jak ułoży się tabela, jeżeli drużyna