Wpis z mikrobloga

Goodie nie przestaje mnie zadziwiać...
po zaginięciu transakcji, po reklamacji wspomniana transakcja wpadła do oczekujących i to z właściwie naliczoną kwotą cashbacku. I tak ta kwota wisiała przez 74 dni. W 75 dniu oczekiwania na uznanie transakcji, powyższa kwota zmniejszyła się o 16,65% :D od właściwie naliczonego cashbacku!!! W tym momencie naliczony i  oczekujący cashback jest zaniżony i nie zgodny z tabelą dla powyższego sklepu :D.
Róbcie sobie rzut ekranu transakcji w goodie a zobaczycie jak Goodie czaruje kwotami cashbacku :D
Goodie szacun z mojej strony za kreatywne zmienianie kwot oczekujących cashbacków.

Chyba #oszukuja a scam pozostanie scamem:)

#goodie
  • 6
@Goodie_pl: na razie nie chcę wysyłać bo nawet mnie to zaskoczyło. Ciekawy jestem jak to bedzie wyglądało kiedy ta transakcja sie rozliczy. Zmiana kwoty oczekującego cashbacku (obniżenie) nastąpiło zaledwie wczoraj czyli po 2,5 miesiąca od dokonania transakcji.
@Goodie_pl:

Ale goodie jest żenujące. Po prawie 4 miesiącach zaginiona i pomniejszona transakcja (!!!) została rozliczona czyli odrzucona, powód: anulowanie zamowienia.

Omijać tego twora.

Macie racje wykopki, placisz powyzej 100 pln to transakcja z automatu zostanie nie uznana: anulowana, zwrocona lub przeprowadzona niezgodnie z zasadami goodie lub inna rownie śmieszna wymowka.

Dno i kupa mułu.