Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Jako,że zajmuje się naprawą i serwisem motocykli po pracy mam do Was jedno pytanie. Czym kierujecie się przy wyborze "serwisanta" waszego motocykla i gdzie najczęściej je serwisujecie? Zastanawiam się nad założeniem działalności gospodarczej,ale nie chciałbym się wladowac w koszta,których nie ogarnę. Sprzęt,narzędzia i garaż mam swoje. Dzięki za odpowiedzi i lewą w górę!
#motocykle
  • 19
@Killerr92: Dokładnie jak wszyscy piszą. Najlepsze są polecenia. Jak ktoś mnie olał na naprawie lub #!$%@?ł koncertowo to wszystkim to powtarzam przez lata żeby unikać.
Naprawiam ostatnio uwaga u "kobiety" i trzeba jej przyznać że ma dobry kontakt. Demontaż części pstryk fotka na komunikator co jak wygląda. Trzeba wymienić część to pisze lub dzwoni jak wygląda sytuacja. Chcesz zobaczyć dany element przyjeżdzaj do serwisu pogadamy, pomyślimy co dalej. Jeśli szukasz sam
@Killerr92 serwis robię sam. Teraz zleciłem wymianę łożysk główki ramy, ale tylko ze względu na brak dedykowanych narzędzi. Serwis jest przy sklepie w którym zostawiłem trochę kasy i trochę o serwisie gadaliśmy. Sprawiają wrażenie kompetentnych.

Jak kiedyś doszło do rozmowy o zrobieniu rozrządu to postawili sprawę jasno. Po sezonie, nie od ręki. Czy wiem że to będzie drogo? A jak bardzo drogo to dopiero po rozebraniu wszystkiego na części będą mogli powiedzieć