Wpis z mikrobloga

Hej, mirki!

EURO 2020 zbliża się wielkimi krokami, więc mam dla was krótką wiadomość i #rozdajo FIFA 21 dla zasięgu

ULTRA TYPER

Od 2014, co 2 lata obstawiamy ze znajomymi mecze dużych eventów futbolowych. Zawsze robiliśmy to w excelu, męcząc się ze zbieraniem typów od ludzi, a potem mozolnie licząc punkty.
W tym roku postanowiłem dać temu kres i napisałem na szybko aplikację do robienia tego za nas. Wyszło na tyle fajnie, że postanowiłem szybko walnąć logo i udostępnić to szerszemu gronu.
Aplikacja jest w pełni darmowa; pozwala tworzyć własne grupy znajomych, razem obstawiać, dzielić się wynikami i śledzić swoje miejsce w tabelce grupowej oraz rankingu globalnym.

Jako, że czasu coraz mniej - nie udało mi się dociągnąć projektu do "profesjonalnego" stanu, który pozwoliłby mi rzucić na to jakiś ruch z reklam. Brakuje nawet landing page'a, dlatego na razie chcę się tym podzielić z wami, a nuż się przyjmie i po euro pomyślę nad dalszym rozwojem projektu.

Zatem jeśli ktoś z was jest chętny dołączyć do zabawy, stworzyć grupę znajomych, typować wyniki i wspólnie się bawić do gorąco zapraszam na:
ULTRA TYPER

Rejestrujcie się i dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo dla zasięgu: jutro o 18 wylosuję z osób plusujących ten wpis kod do #fifa 21 na dowolną platformę

  • 6
  • Odpowiedz
@DarPiesni: znam, znam :) Potrzebowaliśmy czegoś prostszego i bardziej przystępnego dla śmiertelników. W #ultratyper masz bardzo prosty interfejs, który pozwala ci tylko wprowadzić typowane wyniki i porównać się w tabelce ze znajomymi. kicktipp jest dość skomplikowany, przez co ekskluzywny, i mniej "atrakcyjny wizualnie" ;)
  • Odpowiedz