Wpis z mikrobloga

@3dnow: ma rację, ale diabeł tkwi w szczegółach. Każda młoda kobieta poza kilkoma genetycznie brzydkimi promilami ma szansę być atrakcyjna dla jakiegoś sensownego odsetka mężczyzn. Natomiast może 10, maksymalnie 20 procent mężczyzn zostanie uznanych za atrakcyjnych. Pozostała większość może liczyć na cud i się go trzymać.
  • Odpowiedz
No właśnie. Karolina ma rację czy nie?


@3dnow: trzeba mierzyć siły na zamiary, jeżeli locha jest otyła = zaniedbana to nie szuka modela chada tylko kogoś na swoim poziomie atrakcyjności (grubasa zaniedbanego). Jeżeli szuka wyłącznie chadów to nie mam żadnego problemu że ktoś ją baituje i trolluje bo w pełni na to zasługuje. To tak jak z przemcelem i mradziszewską która go sobie trollowała jakoś wtedy nie było kwiku normictwa
  • Odpowiedz
@3dnow: Ponieważ myślenie nie jest domeną kobiet, to nie widzą drugiego końca spektrum, w którym facet którego ona chce, nigdy nie weźmie jej, bo ludzie z pieniędzmi z reguły nie będą chcieli słuchać roszczeniowego pieprzenia przeciętnej polki ze wsi. O oczywiście przeciętniej urodzie i ciele bo jak wiadomo, większość kobiet nie dba o ruch, one po prostu jedzą mniej.
  • Odpowiedz
@laphroig: te procenty to IDzD. Atrakcyjność jest dość względna sprawą i ludzie naprawdę mają różne gusta, więc dla jednej kobiety mezczyzna bedzie odrzucający a dla innej ruchable. Tak samo jest u facetów przecież. Mnie nie kręca typowe blondynki albo tapeciary tylko kobiety ze specyficzną urodą - coś cos zwraca uwagę itd. I zwykle nie są to kobiety 10/10 tylko raczej przeciętne według ogólnych standardów
  • Odpowiedz
@nekoenjoyer @konopiapolska tak napisała prawdę, ale całe to wystawianie tych dziewczyn bierze się z tego że taki typ był zwodzony przez dziewczyny bo zamiast powiedzieć mu że był przykładowo brzydki, kobiety /dziewczyny mówiły mu żeby nie brał tego do siebie i że na pewno jakaś tam na niego czeka i że poza tym fajny z niego gość ale nie w jej typie. Wszystkie te nieporozumienia kwitną z tego powodu bo
  • Odpowiedz
le całe to wystawianie tych dziewczyn bierze się z tego że taki typ był zwodzony przez dziewczyny .


@Kebab_po_browarze: a co jest winna temu randomowa laska z tindera? XD

Jak wam jakiś typ się nie podoba to można powiedzieć przykładowo " sorry ale mi się nie podobasz z wyglądu bo to i tamto" i był by koniec tematu.


@Kebab_po_browarze: ja tam zawsze tak pisze( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@konopiapolska: to postawę masz dobrą, nie dajesz złudnych nadzei i to się liczy, a co do randomowej laski z neta to też uważam że nie powinno się wystawiać przypadkowej osoby, bo to nie ma żadnego celu i tylko czas się marnuje swój i jej i nic z tego nie wynika, ale ja bym posunął się o krok dalej i powiedzmy ze swojego prawdziwego konta próbował bym pisać z taką osobą
  • Odpowiedz
@konopiapolska: z tym wybieraniem randomowej laski chodzi o to, że jak dany osobnik był zwodzony cały czas, okłamywany, traktowany z pogardą ale wprost żadna mu nie powiedziała w czym problem to mu się wszystkie laski wydają podobne i nie widzi różnicy, która oberwie.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: to jesteś bardzo domyślna, chodziło by o ukazanie zakłamania, to by było już odkrywcze, przynajmniej bardziej niż to że laski lecą na atrakcyjnych fizycznie. Ogólnie w społeczeństwie większość mężczyzn się łudzi że charakterem, pasją i innymi bzdetami myślą że wszystko nadrobią, a fakty są takie że jak się nie ma wyglądu to się niczym tego nie nadrobi i to też było by warto przekazać każdemu brzydalowi, tyle.
  • Odpowiedz
10, maksymalnie 20 procent mężczyzn


@laphroig: I tylko oni są w związkach? Myślę że nie.
Wyciągacie wnioski na podstawie zachowania użytkowniczek tindera, który służy do umawiania się na sex z atrakcyjnymi ludźmi XD
  • Odpowiedz