Wpis z mikrobloga

@bialaowca: Ja tam potrafię sama wiele zrobic, tapetowac ściany, przepchać kibel, wymienić uszczelkę w cieknącym kranie. Taka siatka to prościzna, myśle ze przy każdym balkonie bym sobie poradziła
@crazykokos: nade mna jest już zadaszenie bo to ostatnie piętro, ale ten daszek wystaje znacząco poza balkon.Ściany jak i sufit jest powleczony takim jakby barankiem czy jak to się tam nazywa, więc przyczepność ciulowa
@bialaowca: Dałoby się coś pokminic- w miejscu gdzie się utwierdza zaczepy można byłoby ten baranek wygładzić, spilnikowac jakoś. Na szerokości kilku centymentrow. Myśle, ze jakby usiąść to by się znalazło sposób i zrobiło. Zawsze możesz tez próbować uderzać do innych firm. Jak ktoś Ci da lepsza cenę to jeszcze pociśnij i ponegocjuj
@bialaowca: To trzymam kciuki. Nie tylko faceci to specjaliści w tych kwestiach. Babki tez są zaradne i ogarniają te tematy. Nie bierz oferty lamusa za miliony. Może jakoś w weekend zaproś znajomych i razem to zróbcie, pomyślcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bialaowca Pierwsza z brzegu firma z olx mi to montowałai z tego powodu też nie jestem w stanie ci namiaru podać, bo już nie pamiętam. Oferowali kilka możliwości w zakresie wielkości oczek w siatce, długości gwarancji i coś tam jeszcze. Przyszedł młody chłopak 1h roboty i gotowe było. Też mieszkanie na ostatnim piętrze i nie robili z tego powodu jakieś hecy.
@bialaowca: Nie wiem czy można nazwać to bezinwazyjnie :) Jedynie wiercił w ścianach bocznych, parapecie i w tej górnej części, a następnie montował tam haczyki i montował na tym siatkę. Żadnego kłucia młotkiem i zbijania elewacji nie było.
@Iudex: To trzeba zamocować solidny żagiel na swoim balkonie bez dotykania ścian i spuścić z niego drobną sieć rybacką, przymocować do balkonu. Na siedzenia na balkonie poduszki biało niebieskie z motywem morskim i gotowe xD
@Iudex: Tak rzuciłam pomysł w trzy minuty. Na pewno jakby przeanalizować położenie to coś by się wymyśliło. Skupiasz się na problemie i przeszkodach, skup się na rozwiązaniach i możliwościach xD
@Iudex: Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem tego typu osoba. Uważam, ze używając odpowiedniej kombinacji słów da się sprawić zeby zdrowa osoba skoczyła z mostu i się zabiła. Wszystko jest możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: