Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abramek: niedaleko mikołajek, patrząc od strony wody to po lewej stronie, przed mostem, są takie fajne przyczepy holenderskie i domki nad wodą. Nie wiem jak się to nazywa, nie pamiętam, coś z lawendą chyba. Stałem tam było fajnie. No i blisko masz Mikołajki z bazą typu skutery itp. A jak szukasz odpoczynku od hałasu, to ja pływam sobie za rucianym po puszczy i staję pod dębem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abramek: proszę bardzo, tylko się sam rozeznaj, mnie tam nie było w domkach, ale wyglądały na w miarę ok standard. Ja stałem tam na przystani, bo nie chciałem bezpośrednio w Mikołajkach (za głośno) a towarzysze chcieli do cywilizacji typu knajpy, lodziarnie. Z właścicielem/opiekunem gości dobrze się dogadałem. I ładnie tam było. A Mikołajki to najbardziej mi się kojarzą ze skuterami. Jak chcesz bardziej ustronie i zakładasz dojazd do mikołajek, to możesz
@abramek: Stranda w Pierkunowie ( w sumie na granicy Giżycka i Pierkunowa)- domki wolnostojące nad samym brzegiem jeziora o wysokim standardzie, skutery, rowery wodne kajaki, tawerna, apartamenty, czarter jachtów, koncerty.