Wpis z mikrobloga

@William2290: Może go nagrały kamery, jak na początku roku jak nagrywał koło szkolnej i zgłaszał że chodnik obok domku drewnianego jest nieodśnieżony do służb, ale wtedy się w maskach chodziło i grubo ubranym bo zima była. Wydaje mi się że posiadanie nagrania olgierda jest tak samo prawdziwe jak posiadane przez niego "narzędzia" oraz jego kilkadziesiąt GB na hejterów z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Docent_nauk: Hmmm ciekawa uwaga... W sumie już dawno pokazał, ze nie ma żadnych oporów. A godność i honor to dla niego pojęcia kompletnie abstrakcyjne. Za tym padalcem nie trafisz- nikt nie wie co mu się roi w tym łbie pustym.
Na asd asd nie ma zadnych hamulcow. Obraza wszystkich w glupkowaty, dziecinny sposob.

@Docent_nauk: Też to zauważyłem, zwykle zachowuje się jak najgorszy gimbus.

Ciekawe, czy w mojej teorii o tym , ze to konto myszy, jest troche prawdy

Szczerze to wątpię, wydaje mi się że mysza nie jest mu na tyle "oddana" by wspomagać go w jego bandyckiej działalności. W ogóle ona jeszcze z nim jest? Bo się pojawiały plotki że
plotki że ma go zostawiła i poszła do inneg


@Teutonic_Reich: To o platfusieTV- że go ta białorusinka puściła kantem... Czy prawda? #!$%@? wie.

Wcześniej sam #!$%@? wstawił film, że go mysza zostawiła, ale to była tak nieudolna próba odwrócenia uwagi od jego przekrętów i skupienia uwagi na tym, że aż chyba sam się sobie dziwił xdDDD

Było też info, że jest brzuchata. Ale skąd nie pamiętam. Czy to prawda? No, może
To o platfusieTV- że go ta białorusinka puściła kantem... Czy prawda? #!$%@? wie.


@dyzmund: To o pato to wiem, że jego się puściła z Turkiem czy tam jakimś Albańczykiem XD

Wcześniej sam #!$%@? wstawił film, że go mysza zostawiła, ale to była tak nieudolna próba odwrócenia uwagi od jego przekrętów i skupienia uwagi na tym, że aż chyba sam się sobie dziwił xdDDD

Było też info, że jest brzuchata. Ale skąd