Wpis z mikrobloga

@elgebar co w tym dziwnego? To chyba 2 najpopularniejszych dziennikarzt/postaci z internetu to wszystko co beda sprzedawqc pojdzie w wiekszej liczbie niz jakiegoś noł nejma. Zaczeli bh robic meble to tez by wiecej sprzedali niz jakis jan z Sieradza ktory niby robi meble od dekady.
  • Odpowiedz
@elgebar: ej, a to nie jest tak, że ludzie, którzy nigdy poezji nie robili wydają swoją, która nie będzie górnolotna, a ludzie zamiast wesprzeć realnych artystów, to dadzą im hajs, bo są znani, a to zwykła próba wyciągnięcia hajsu, czy czegoś nie rozumiem xD
  • Odpowiedz
poezja błyskawiczna nic Ci nie sugeruje?


@h0gan: nie czytam liryki.

Stanowski był nazwany "kmiotem"


@KingOne: nieprzypadkowo. A skoro tak

to właśnie był zamysł autorów


@KingOne: to nie był zamysł tylko pewnego rodzaju follow up kopiujący rzeczywistą obelgę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elgebar: kto to gówno kupuje xD już lepiej przelejcie bezpośrednio kasę na ten cel charytatywny bez pośredników i z lepszym efektem dla środowiska generując mniej śmieci xD
  • Odpowiedz
@barystoteles: zaprosił do programu gościa który stał się (na własne życzenie) publicznym pośmiewskiem. Nie wiem ile masz lat, ale jeśli uważasz że takie obelgi wzbudzają w kimkolwiek coś więcej niż uśmiech politowania, to musisz być równie odklejony co Jasiu. A follow up to był do "kwiatów polskich" Juliana Tuwima.
  • Odpowiedz
zaprosił do programu gościa który stał się (na własne życzenie) publicznym pośmiewskiem.


@KingOne: ale o którym mówisz? Bo to pasuje do opisu większości z jego gości. Zresztą na tym opiera się cały model programu - nakręcaniu szumu i popularności na najtańszej rozrywce.

Czy ja wiem? Nie nazwałbym Stanowskiego "kmiotem", jest on zbyt bystry i inteligentny by zasłużyć na taką obelgę.


@mroznykasztan: strasznie mierne ma zajęcia jak na taką bystrość i
  • Odpowiedz