Wpis z mikrobloga

@JustKebab: O ja #!$%@?, co tu się #!$%@?ło, dzień którego się obawiałem. News tak bardzo znikąd, dopiero co się chwaliła że ma zaplanowane mnóstwo collabów, antyboty chińskie coraz lepiej działały u niej na czacie, a tu jeb taka informacja. Będę mocno nad tym ubolewał bo dla mnie Coco razem z Fubuki to główne pilary Hololive, zawsze pomagające innym dziewczynom. Tym dziwniejsza akcja że Coco to mocno ambitna dziewczyna patrząc chociażby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JustKebab: No cóż, Coco mnie wciągnęła, ale od tych wydarzeń z Tajwanem nie byłem już dalej w stanie oglądać Hololive. Za bardzo mi ta firma śmierdzi korporacyjnym ściekiem.
  • Odpowiedz
@Krunhy: Dziwi cię to? Korpo to korpo, liczą się szekle na koncie, a "kto do wiyncy" niż chinole? Przecież teraz wszystko kręci się wokół hajsu z chin. Filmy, muzyka, gry wszystko robione tak, żeby nie urazić chinczyka bo straty będą ogromne, a jak już coś tam przypadkiem wyjdzie to przeprosin nie ma końca.

HoloCN nie zostało rozwiązane z powodu Coco i Haato, tylko że dostali bana na bilibili, yt w chinach zablokowany więc cyferki przestały się zgadzać.

Dodatkowo zrobili sobie lekki pozytywny PR przez pół roku czy ile już tam minęło od Tajwańskiej dramy, fani Hololive uwierzyli, że Cover to dobre korpo, które dba o swoje talenty bla bla, a pewnie negocjowali z chinską stroną nad rozwiązaniem tego
  • Odpowiedz
@JustKebab
pozytywny cope jaki zauważyłem: zostanie menagerem dla EN2, jej oryginalna aplikacja była na stanowisko menadżerskie (chociaż sam w to nie wierzę)
jak zacznie się aktualny kowtow to czas zdumpować covera i szukać niezależnych indyków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JustKebab: No #!$%@? mać.

Ehh to była kwestia czasu aż któraś odejdzie. Przecież już tyle dziewczyn mówiło o odejściu i rezygnacji, więc nawet się Coco nie dziwię załamania (,)

Oby tylko teraz nie pociągnęła za sobą innych dziewczyn ()
  • Odpowiedz