Wpis z mikrobloga

Da się jakoś udostępnić komuś zakupione kryptowaluty?
Jutro moja siostra bierze ślub, chciałem oprócz standardowego prezentu kupić jej jakieś shitcoiny za symboliczne 100zl. Jestem w stanie to jakoś udostępnić jej? Założyłem konto na binance, ona też ma tam konto ale widze ze na jej konto moge transferować tylko jakieś podstawowe kryptowaluty.
#kryptowaluty
  • 22
  • Odpowiedz
@The_Special_One_II: Kupujesz BNB na Binance. Instalujesz TrustWallet na komórce. Tam Ci wygeneuje seeda do portfela 12 słów - to wrzucasz w kopertę. Przelewasz binance na adres portfela - adres masz pod guzikiem Receive, zaczyna się od 0x23. Musisz wymienić część na SMART chain i zostawić sobie z 2$ na prowizję w BNB. Wymina w BNB->more->swap to smartchain. Wchodzisz w zakładkę dapps i właczasz pancakswap. Kupujesz shity.

Każdy krok w szczegółach do
  • Odpowiedz
eh, mało znacie życia


@PeteTaurus: Nie jesteśmy w ZSRR. Opowiedz mi o tym jak mało znam życie. I o tych zajebistych shitach, które trafi OP, że za 5 lat będzie to fortuna. Bo mam jakoś ich już ponad setkę w dorobku i zarobiło leżakując kilka, przy czym wybór nie był losowy.
  • Odpowiedz
@PeteTaurus: Tak samo zajebisty jak kupienie losu na lotto, co jest standardem. Siorka m a konto na binance, więc chyba będzie miała fun. A po drugie, nie ma jak robić #!$%@?ę z logiki - najpierw piszesz o utracie rodziny jak op trafi i będzie moon, a teraz, że #!$%@? shity, gówno.
  • Odpowiedz