Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zabrać głos w sprawie aferki z wystawianiem p0lek i nie-p0lek na tinder.
Nie wiem na którym etapie waszego przegrywego procesu myślowego powstał ten plan?
Chcecie sie bawić w boga? Jeśli tak to bawicie się w #!$%@? boga z bardzo słabym lore i plot holami (nie będe mówił który bog tez cierpi na ten sam problem)

Miałem tego nie robić, ale podpowiem jak możecie dokonać "czegoś" tą swoją akcją. Widze w was gniew, ale krzywdzicie niewinnych, żeby zabawić się w karmę trzeba karać tych którzy są WINNI, i tylko i wyłacznie ich.

Jako, że część z was już posługuje się zarówno fake'owym kontem jaki i swoim prywatnym. To powinniście urządzić polowanie na trv p0lki w następujący sposób:
Sondujcie swoim prywatnym kontem babkę, ale nie taką która w ogóle nie odpisze, tylko taka która odpisuje raz na rzadziej niż dzień, te które jeśli już nawet piszą to jest "aha", "noo" albo emotkują jak spierdoxy.

Jak już taką wybadacie swoim prawdziwym profilem, wtedy wchodzicie na chada i próbujecie ją zbaitować. Jak złapie zarzutkę to dochodzicie do finału tak jak robicie to dotychczas, ale nie pozdrawiacie tagu. Jaki to ma w ogóle sens? Cytując klasyka
"chcieliście być #!$%@? sławni? chcieliście być w uwaga TVN?" ~pdk M.T.

Mówicie do niej "dlaczego nie odpisujesz na wiadomosci profilu xyz, jak nie jestes zainteresowana to wypadałoby chociaż dać znać. nic z tego nie będzie, pisze z kimś innym"
I wtedy dopiero piszecie "posiedzisz sobie sama na spotkaniu, bo to ja jestem tym xyz, naucz sie kultury wieśniaro / czereśniaro" czy co tam wolicie sobie dodać jako podpis. Trzeba mówić dosadnie o co chodzi i za co to, skoro uważacie ja za 1-komórkowce to niestety nawet jak tajemniczo to zagracie to efekt będzie mizerny.

Gdyby tona takich jak wy się zachowywała w ten sposób, może byśmy coś zmienili.
Pozdro i trzymajcie się tam (pochwalam bardzo inicjatywę bo lepsze jest jakiekolwiek działanie niż żadne)

#blackpill #tinder #przegryw
  • 9
@socucius: nie wiem jak nisko bym musiał upaść, aby #!$%@?ć taki szajs, bo jakaś gówniara mi nie odpisała xD Wy macie zero szacunku do samego siebie, więc skąd kobieta by miała go znaleźć? Jak można mieć tak nudne życie, że takie "zabawy" są dla was fascynującą przygodą? xD
@Ranger: Gowniara? Przeciez to robia nawet babki +30
Powiem wiecej, brak kultury w komunikacji sieciowej dotyczy tez kolesi. Uczenie kogos dobrych manier w tak "przygodowy sposob" moze byc marnotrawieniem czasu ale nie jest złym postepowaniem czy nudnym