Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miał ktoś robiony zabieg na wrastające paznokcie? Mam coś pic rel, tylko spieprzyłem sprawę próbując sobie to samemu wyciąć, jak ktoś się zna to mogę podrzucić fotę na priv

Macie gdzieś kontakt gdzie załatwię sprawę nie chodząc jednocześnie na 20 wizyt? Nawet jeżeli by to miało się skończyć wyrwaniem całego, chcę się od tego uwolnić. Może być nawet i cały Śląsk/małopolska, mogę dojechać jeżeli będzie warto. Rozumiem że na NFZ nie ma co nawet liczyć? #podolog czy #chirurg?
#bielskobiala #zywiec #slask #malopolska
NewEpisode - Miał ktoś robiony zabieg na wrastające paznokcie? Mam coś pic rel, tylko...

źródło: comment_1623174987kCYLHMvT7UIinV2KszwQVs.jpg

Pobierz
  • 10
@NewEpisode: Wrastający paznokieć ogarnie ci każdy chirurg i podolog, to nie jest skomplikowany zabieg i nie wymaga specjalisty wysokiej klasy.
Niestety wrastający paznokieć ma tendencje do powracania, najważniejsze to dostrzec to w porę (zaczerwienienie i lekki ból) i od razu reagować. Zazwyczaj wystarczy selektywnie wyciąć kawałek paznokcia, albo zastosować podważanie paznokcia watą. Do tego warto wymoczyć taką stopę w wodzie z szarym mydłem (jakieś 20-30 minut moczenia) co znacznie zmiękczy skórę.