Wpis z mikrobloga

  • 611
Mózgi konserw mają systemowo wbudowanego laga. Wszelkie zmiany społeczne takie jak homośluby, zniesienie niewolnictwa czy prawo głosu kobiet docierają do nich z opóźnieniem. Oni orientują się, że te rzeczy powinny obowiązywać długo po tym, jak zostają wprowadzone dzięki progresywistom.

Wydawać by się mogło, że te ludzkie odpowiedniki internet explorera już niczym nie zadziwią, lecz wtem przychodzi ten jeden prawak, którego ping sięgnął szczytu Mount Everest.

Gość pisze o patronite koroluka jakby to była jakaś misternie ukrywana tajemnica xD Bo wcale w każdym filmie nie ma linku do niego i wcale nie jest przypięty na samej górze jego fanpejdża. I do tego rzekomo usunął żeby się nie wydało xDD To musi być bait bo nie wierzę, że ktoś może ostatnie pół roku spędzić pod kamieniem.
#neuropa #bekazprawakow #korolukmasakruje
placebo_ - Mózgi konserw mają systemowo wbudowanego laga. Wszelkie zmiany społeczne t...

źródło: comment_1623170533o7HXM8rHeoHHpaibZew7f0.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@Tajemniczy58: Jak wiadomo tylko pan doktor memcen może robić rzeczy dla hajsu a lewak analogiczną rzecz robi przecież wyciągając rękę po cudze pieniądzę. Takie dwójmyślenie prosto z Orwella, ale konfiarze nie wiedza że ten Orwell raczej na takich jak oni poddańczych konserwatystów pluł xD
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: ja tam wolę słuchać ludzi którzy są filarami europejskiej cywilizacji jak Platon niż wykopka z zespołem urojeniowym na tle nieudolnej racjonalizacji swojego braku powodzenia u płci przeciwnej :^)
  • Odpowiedz
@placebo_: no ma patronite super i co z tego xd? czy naprawde srodowisko prawicowe jest w wiekszosci tak glupie ze wstydze sie swoich wlasnych pogladow nie raz xD?
  • Odpowiedz
prawaczku xD błagam, skończ już, skończ się ośmieszać


@bacaa90: a mówi mi to prawdziwy lewak

ten czlowiek ponoc klika w kąkuter za pieniądze. Intrygujący poziom zdolności poznawczych jak na programistę. :D


@Strahl: to jest uwłaczające tak naciągać ludzi¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jakby jakieś prawackie stwierdzenia próbowały ułożyć się w zdania nie do końca powiązane ze sobą, a jak już ułożą jakieś quasizdanie to same generują lennyface'a z radości, że się udało XD


@neib1: <3
  • Odpowiedz
@Tajemniczy58: Jak wiadomo tylko pan doktor memcen może robić rzeczy dla hajsu a lewak analogiczną rzecz robi przecież wyciągając rękę po cudze pieniądzę. Takie dwójmyślenie prosto z Orwella, ale konfiarze nie wiedza że ten Orwell raczej na takich jak oni poddańczych konserwatystów pluł xD


@Almost_a_wizard: mencen nie ma konta na wykopie¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co to ma wspólnego z tym, że #!$%@? wszystkie twoje zarzuty na kawałki?


@rzep: no tak słabo, też spamujesz wykop za hajs? Mencen nie ma tu konta, ale widać sprawa cię przerasta, aby skojarzyć te dwie rzeczy¯\(ツ)_/¯ W sumie nie mój problem, w teorii szkoda mi tych płacących, ale chcącemu nie dzieje się krzywda, zbiórki robili też Margot czy Lempart a cały hajs przebimbali¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz