Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejka
Buduje ktoś kampervana? Zastanawiam się czy możnaby wykorzystać kontener. Z tego co widzę można je kupić w fajnych cenach, co ciekawe są też chłodnie a to chyba znaczy że zaizolowane? Mnóstwo pracy by odeszło, jak myślicie?

#kamper #caravaning #camper
  • 10
@AltCtrlSpace: No myśle ze więcej ale co ja tam wiem. Powiem Ci tak, a trochę się nagrzebałem przy swoim. Waga jest najważniejsza a kilogramów zawsze jest za dużo. Chyba ze będziesz ten kontener stawiał na jakimś Dafie CF to nie ma problemu.
@AltCtrlSpace: Stary jak ktoś faktycznie buduje kampera to szuka jakis fikuśnych sklejek z egzotycznego drewna żeby zaoszczędzić na wadze. Nawet zwykła zabudowa kuchenna okazuje się za ciężka. Serio nie wiem jaka wizje miałeś. Na czym ten kontener miałby leżeć? Na jakimś leciwym ducato? Przeciez to może ważyć max 3.5t a pusty bus wazy minimum 2t. Proponuje zrobić mały reaserch poza wykopem bo chyba błądzisz.
@AltCtrlSpace: robią ale nie są popularne w pl ze względu że chłodnie zazwyczaj są tylko 2 osobowe, nie zrobisz przejścia z kabiny do części mieszkalnej, podłogę części mieszkalnej masz bardzo wysoko względem blaszaka i musisz mieć jakieś schody. Jeśli masz chłodnie w której możesz stanac to też ona jest wysoka i brzydko wygląda