Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi jest w stanie pomóc bo mnie już szlag trafia. Sparowałem airpodsy z iphonem wszystko działa. Kiedy korzystam z iPada to muszę rozłączać połączenie w iphonie, usuwać parę z iPada i parować ponownie. Kiedy znowu chcę korzystać z iPhone'a to procedura od nowa.

Ma ktoś jakiś pomysł na to ? Wszędzie się chwalą że przełączanie powinno być automatyczne a tu dupa.

#airpods
#apple
  • 12
@bloodyhandYT: Wejdź w zakładkę Bluetooth w ustawieniach (iphone i iPad) później na ikonkę (i) przy słuchawkach i sprawdź czy masz włączone automatyczne łączenie
@bloodyhandYT: Wątpię żeby chodziło o soft w słuchawkach. Zaktualizuj iPhona i iPada jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Ale głupie pytanie, gdzie kupiłeś airpodsy? Jest tyle podróbek, że najlepiej zacząć od tego.
@notedeagle: Oba urządzenia mają najnowszy soft, ale słuchawki mają 3A283, wiem że jest nowszy ale nie wiem jak to wymusić, próbowałem wszystkiego.

Słuchawki udało mi się dorwać w niższej cenie, ale wątpie że nie są oryginalne. Porównywałem dosłownie wszystko, sprawdzałem na stronie apla po numerze i tez jest ok.