Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@penguin: ale jaka koperta? Bo jeśli mówimy o "krawaciaku" typu JLC ThinMaster to na pewno nie. Ale jak o sportowym w typie G-Shock to może na chudej ręce wyglądać gorzej.

Ten z obrazka to zbliżony do tego co chcesz kupić czy zdjęcie poglądowe, jako przykład zegarka.
@penguin: będzie dobry, ale przymierz sobie dowolny (bez problemu odpowiednik znajdziesz w kazdym swatchu w galerii), ktory tez ma uszy zespolone z paskiem, bo wydluzy to trochę realne przyleganie do nadgarstka w porównaniu z wycieciem tarczy 42mm i przylozeniem
wytnij sobie kółko z papieru o takiej średnicy i przymierz


@RudaBrona: Wujek dobra rada się znalazł. Zegarki różnią się grubością i L2L, taki eksperyment nic ci nie powie.

@penguin: Tak, ten Steinhart będzie pasował na nadgarstek 18,5 cm, na mój 18cm pasuje.
@penguin steinharty są dość płaskie i i całkiem spoko leżą. Poszukaj w necie jakie ma wymiary L2L (od góry do dołu) a potem zamiast mierzyć obwód nadgarstka zmierz ile ma szerokości patrząc od góry. To więcej powie niż obwód. Jeśli zegarek jest mniejszy niż szerokość nadgarstka to spokojnie się zmieści.
Ja mam nagarstek co ma w obwodzie z 17cm ale jest płaski i koperta ze steinharta spokojnie się mieści.
@penguin L2L tego zegarka to aż 52mm, a do tego uszy są stosunkowo płaskie. Sprawdź czy taka wartość Ci odpowiada i nie będą Ci wystawały poza nadgarstek. Sam obowód nadgarstka to nie wszystko, bo mogą się różnić kształtem (płaski/okrągły).