Wpis z mikrobloga

TL;DR: Jestem ozdrowieńcem, który przyjął dwie dawki szczepionki #moderna
Wiele osób pytało się czy ktoś przeżył XD dwie dawki szczepionki jak był ozdrowieńcem. Na COVID-19 chorowałem na początku listopada.
Pierwszą dawkę moderny przyjąłem 4 maja. Pierwszego dnia miałem lekki ból ręki, byłem rozdrażniony i pod koniec dnia zrobiłem się mega senny. Po zaśnięciu spałem 18 godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po obudzeniu miałem ból ręki, jak by mnie ktoś postrzelił. Nie bolała sama z siebie tylko przy ruszaniu. Czułem się wyraźnie nie w sosie, gorączki brak. Drugiego dnia po szczepieniu czułem się znacznie lepiej ale jeszcze nie idealnie, brak gorączki. Trzeciego dnia było już w pełni normalnie.
Drugą dawkę szczepionki przyjąłem 5 czerwca. Pierwszego dnia przez większość dnia czułem się normalnie, wieczorem pojawił się ból ręki, nie miałem gorączki ale było mi zimno, szczególnie w stopy. W nocy miałem 37 stopni i pojawiły się dreszcze, było mi mega zimno i telepało mną pomimo przykrycia się po szyję i temperatury w pokoju 21,5 stopnia. Taki napad dreszczy miałem z 2-3 razy w nocy, brałem paracetamol dwie tabletki i elo, spałem około 16 godzin. Pierwszego dnia po szczepieniu ręka dalej bolała ale gorączki i dreszczy już nie miałem, czułem się znowu nie w sosie, drugiego dnia po szczepieniu byłem jeszcze lekko zmęczony, trzeciego dnia po szczepieniu brak jakichkolwiek objawów, wszystko wróciło do normy. Żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczepienia
dziobnij2 - TL;DR: Jestem ozdrowieńcem, który przyjął dwie dawki szczepionki #moderna...

źródło: comment_1623122598DL8IeywvxmfYiq8hcGekJt.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@dziobnij2: cieszyć się, że po szczepionce są komplikacje i jeszcze drugi raz ją brać... To tak jakby wsadzili ci kij w dupę i mimo dyskomfortu, prosisz o jeszcze. Szczepienia będą co roku, to niektórym ręką chyba odpadnie.
  • Odpowiedz
@Obwud: jak ci kij w dupę włożą, to też tłumaczysz to tym, że tak trzeba? ja przechodziłem covid i mam przeciwciała, lekarz mi wyjaśniał, że w moim przypadku nie ma potrzeby się szczepić, chyba, że bardzo chcę. Dziękuję, poczekam aż poeksperymentują na innych :)
  • Odpowiedz
@dziobnij2:
Ja wczoraj rano miałem 1 dawkę, też chorowałem gdzieś około listopada. Poza bólem ręki (miewałem gorsze zakwasy po treningu) nic mi szczególnego nie było. Może byłem trochę zmęczony chociaż to raczej wynik niedzielnego wypadu w góry.
  • Odpowiedz
@spacja_enter: To nie wiem ile będziesz czekał bo już dwa lata temu pierwsi ludzie byli szczepieni i dalej nie widać żeby coś im dolegało. A na covida codziennie tysiace ludzi umiera, jeszcze wiecej ma niebezpieczne powikłania. Codziennie.
  • Odpowiedz
@ItsFine: xD W grudniu dopiero co przygotowali szczepionkę, ale już przed covidem ludzie sie szczepili na covid xD a jeden z drugim nawet raz w roku nie potrafi zrobić sobie przesiewowego badania na raka, czy co pół roku badania krwi, bo myśli, że jak się na covid zaszczepi, to będzie nieśmiertelny.
  • Odpowiedz