Wpis z mikrobloga

Dobra, a kiedy zapowiedzą tą nową aplikację Wykopu na iOS? #apple
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@CodoDodoApps: nie umiem się przyzwyczaić do zakopu, wydaje mi się z jednej lepszy jeśli chodzi o featury a z drugiej archaiczny jeśli chodzi o UI. Jak dla mnie ideałem UXowym był OWM ale no projekt zdechł i nie było go na iOS
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: generalnie pierwsza rzecz która mi się rzuca w oczy - brakuje mi szybkiej opcji skoczenia w wykopalisko, albo z poziomu Nawigacji, albo z tego dropdowna w zakładce Strona Główna - mówię to z perspektywy osoby która domyślnie jednak ma włączoną stronę główną, bo średnio interesuje mnie te menu główne na starcie, lubię szybkie informacje i bezmyślne wchodzenie w apke wykopu xD

Ale no póki co dużo zmian na plus
  • Odpowiedz
@Reepo: Hmm, dałoby się zrobić, w sumie można przerobić widok strony głównej tak aby było tam w pilkerze też i wykopalisko. Jednak na ten moment nie dam rady tego dodać (bo nie chcę przedłużać wypuszczania tego update).

A tak oprócz tego co sądzisz?
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: jako user który przegląda masę reddita i wykopa mobilnie podobają mi się gesty, wygląd też poszedł do przodu, nie pamiętam czy w poprzednich wersjach przypadkiem kolorystycznie jeśli chodzi o tagi, nicki itd było dość płasko kolorystycznie i często się zlewało (albo źle pamiętam xD) - mówię o wpisach.
Musiałem skonfigurować se pod siebie na szybko nawigacje, żeby używać głównej, mirko, powiadomień i profil - bo mój wykop nie pamiętam
  • Odpowiedz
@Reepo: W ustawieniach możesz wyłączyć opisy pod znaleziskami. Tam pierwszy tutorial ustawia tylko niektóre opcje, wszystko możesz zmienić.

Ale uwagi jak najbardziej trafne. Super i dzięki!

PS. Taki bajer, ze jeżeli oglądasz YT (albo streamable albo inny wspierany w odtwarzaczu) i chcesz ten filmik na górze, to włącz PIP :) Nie jest to to samo co w pace wykopu, ale mamy PIP i fajnie działa (w mojej opinii)
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: Ah faktycznie, szukałem jak debil a to pierwsza opcja xD W tym wprowadzeniu była opcja skondensowana albo większa - rozumiem, że to chodzi o właśnie opisy?

Co do PiP z YT jest 10/10, właśnie się skapnąłem, że zaimplementowane jest. YT stara się jak może żeby nie dodać tego do własnej apki w premium, aż ostatnio se nawet shortcuta do PiPa wziąłem xD
  • Odpowiedz
@Reepo:

Ah faktycznie, szukałem jak debil a to pierwsza opcja xD W tym wprowadzeniu była opcja skondensowana albo większa - rozumiem, że to chodzi o właśnie opisy?


Między innymi, zmieniają się też nagłówki, obrazki i takie
  • Odpowiedz
@Reepo: Wprowadzenie to takie wszystko w jednym, na szybko. Powinno pokazać się tylko raz, ustawienia się zapisują oczywiście.
W którejś wersji był błąd i wprowadzenie mogło wyskoczyć kilka razy - kliknij anuluj przy następnym i się już nie pokaże.
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: bardziej mi chodziło, że teraz bym chciał przeskoczyć z tego większego interfejsu na mniejszy w łatwy sposób, bo przetestowałem se jeden i jednak nie podpadł więc chciałbym zobaczyć jak domyślnie skondensowany wygląda
  • Odpowiedz
@Reepo: A, to tak - w ustawieniach:

- Interfejs -> Pokazuj zmniejszone nagłówki (to zmniejszy na mikroblogu tę część z loginem i awatarem)
- Interfejs -> Oryginalne Proporcje Grafik
- Interfejs -> Pokazuj opisy na liście znalezisk.

Musisz ręcznie wyklikać ale to jeden ekran i to się właśnie zmienia.
  • Odpowiedz