Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakieś info ile jeszcze akcji jest shortowanych?
Ciekawe, że nikt tu nie bierze pod uwagę tego, że nie ma szans nawet na 1k$ za akcję gdyż do tego poziomu to broker-posrednik by indywidualnym przyblokował sprzedaż.
Obecnie sufit dla gme to max 300$ po którym większość automatów sprzedaży zrobi dużego dipa.
#gme
  • 33
  • Odpowiedz
gdyż do tego poziomu to broker-posrednik by indywidualnym przyblokował sprzedaż.


@m0rgi: xd dlatego właśnie powinno sie juz dawno zdywersyfikować akcje miedzy roznych brokerów
Poza tym ci co zablokowali ZAKUP mają na karku class action lawsuit, jakby SPRZEDAŻ zablokowali ludzie chyba by im siedziby roznieśli

Obecnie sufit dla gme to max 300$


@m0rgi: dlatego właśnie w marcu było 350$
  • Odpowiedz
nie ma szans nawet na 1k$ za akcję gdyż do tego poziomu to broker-posrednik by indywidualnym przyblokował sprzedaż


@m0rgi: blokowanie sprzedaży wcale nie zwiększa ceny jeszcze bardziej

dlatego właśnie w marcu było 350$


@Rabusek 480$+ droga małpo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: blokowanie sprzedaży wcale nie zwiększa ceny jeszcze bardziej
@Zendemion: Nie bardzo, patrz co się działo na pierwszych squeezach i Robinhood oraz dipie po tym wydarzeniu. Retail to nie wieloryby, że będą czekać jak im zezwolą na częściową sprzedaż spadającego kursu.

dlatego właśnie w marcu było 350$
@Rabusek To było w marcu gdy Melvin siedział po uszy w shortach i nikt oprócz fanatyków nie miał tych akcji jak DFV z
  • Odpowiedz
będą czekać jak im zezwolą na częściową sprzedaż spadającego kursu.


@m0rgi: ja będę, ja też jestem retailem.

To było w marcu gdy Melvin siedział po uszy w shortach i nikt oprócz fanatyków nie miał tych akcji jak DFV z grudnia.


@m0rgi: xd wszyscy co siedzą na tagu siedzą na nim od marca, od praktycznie stycznia/lutego nikt nie sprzedaje, a już na pewno nie retail

Później kurs spadł do okolic 40$
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: Dlatego na starcie spytałem, gdzie jakieś info ile obecnie akcji jest shortowanych gdyż od lutego o tym słychać i już w kwietniu mieli płacić kary za brak realizacji kontraktów a mamy czerwiec.
Do tego czasu setki milionów akcji zmieniło ręce a ty mówisz, że brak tu wolumenu.
https://finance.yahoo.com/quote/GME/?guccounter=1

Realne ruchy na gme to były pod koniec lutego. W marcu to weszli ludzie co kupili na hype. Ładnie to widać na
  • Odpowiedz
już w kwietniu mieli płacić kary za brak realizacji kontraktów


@m0rgi: gdzie ktoś coś takiego pisał? W kwietniu dopinał się termin ogromnej ilości opcji, i T+35 od tego czasu był bump w cenie.

Do tego czasu setki milionów akcji zmieniło ręce a ty mówisz, że brak tu wolumenu.


@m0rgi: ilość kupujących nadal przewyższa ilość sprzedających

Realne ruchy na gme to były pod koniec lutego. W marcu to weszli ludzie co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak kupuje od stycznia (pierwsze akcje za ~410$) 3 razy w miesiącu to w ramach czego kupiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rabusek: Napisz lepiej ile sprzedajesz bo tym, jak rasowy inwestor z wykopu to się nie chwalisz.

Co do danych rynkowych to ciągle jest podnoszona ta informacja o ponad 100% w shortach a ja tu ciągle pytam o tą prostą informacje na której wszyscy bazują, czyli ich
  • Odpowiedz
Napisz lepiej ile sprzedajesz bo tym


@m0rgi: nie sprzedaje. Robiłem w marcu kilka kółek (o czym pisałem oficjalnie), przy żadnej górce (ani w marcu, ani w kwietniu, ani w maju) nie sprzedałem ani jednej akcji, troche sie ostatnio bawie opcjami i te rzeczywiscie juz sprzedaje

Co do danych rynkowych to ciągle jest podnoszona ta informacja o ponad 100% w shortach a ja tu ciągle pytam o tą prostą informacje na której
  • Odpowiedz
@m0rgi: skąd te wnioski o blokadzie - jak zwykle z dupy? Na superstonku jest 300k ludzi, życzę powodzenia w zbieraniu gówna, które by się #!$%@?ło po zablokowaniu im działań przez brokera xdddd

To nie styczeń smyku.

Buy, hold, vote.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Odnoszenie się do WSB jako aktualnego źródła "hypu" i informacji o GME xDDD
Widać, że wylazłeś spod jakiejś skały z zerowym info co się aktualnie dzieje i do tego z ego #!$%@? w kosmos. Poczytaj trochę zanim znowu zbłaźnisz się w internetach ¯\_(ツ)_/¯

A i chyba czas żebyś się zwijał z GME bo już prawie dobijamy do twojego sufitu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: Na czym opierasz wartość GameStop na poziomie połowy wartości Google plasując spółkę w top 3 tech spółek na NYSE z wynikami finansowymi wykazującymi straty od 2019 roku?
  • Odpowiedz
Na czym opierasz wartość GameStop na poziomie połowy wartości Google


@m0rgi: na podstawie:
- tego że nie mają już żadnych długów i góre kasy
- mają OGROMNĄ ilość lokalnych placówek które mogą wykorzystać w zbliżającej się transformacji
- tego, że swoją postawą od stycznia zrobili sobie tak dobry PR że ludzie kupują tam tylko dlatego "że to gejmstop"
- dlatego, że Ryan jest sterem tej zmiany
- dlatego, że #!$%@? wszystkich
  • Odpowiedz
@m0rgi: wiesz że aktualna wycena jakiejkolwiek spółki nie opiera się o to, co było, nawet nie opiera się o to, co jest obecnie, tylko reprezentuje bardziej to, co będzie za pół roku czy rok?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na czym opierasz wartość GameStop na poziomie połowy wartości Google


@m0rgi: na podstawie:

- tego że nie mają już żadnych długów i góre kasy

Skąd dane o ich obecnym budżecie?

- mają OGROMNĄ ilość lokalnych placówek które mogą wykorzystać w zbliżającej się transformacji

Z roku na rok coraz mniej.
https://www.statista.com/statistics/1209594/number-of-gamestop-outlets-in-the-us/

- tego, że swoją postawą od stycznia zrobili sobie tak dobry PR że ludzie kupują tam tylko dlatego "że to gejmstop"
  • Odpowiedz