Wpis z mikrobloga

@Arcadius36: super zdjęcia, warto było dodać jakiś grosz czy monetę dla porównania. 20 elegancko wygląda. Z metodami w v60 to bym uważał bo teraz są te osmotic flow i inne cuda więc naprawdę do każdej kawy metodę się znajdzie. Ale jednak jestem zwolennikiem klasycznej szkoły. Bo dobra kawa się broni sama a jak coś nie tak to wtedy warto kombinować :)
@Arcadius36: Taki czajnik to 79zl :) albo da się dzbankiem czy czymś co strumień pozwoli kontrolować nawet lejkiem. Jest clever, hario switch, drip assist, gabi czy inne cuda. V60 lubię bo parzenie w ten sposób sprawia mi ogromna frajdę. Ale taki sam efekt lub bardo zbliżony możesz uzyskać różnymi metodami w moim odczuciu.

Zobacz ofertę: DE BEZPRZEWODOWY CZAJNIK ELEKTRYCZNY TERMOMETREM https://allegro.pl/oferta/de-bezprzewodowy-czajnik-elektryczny-termometrem-9104442750
Właśnie chciałem zamówić filtry do V60 i widzę, że są aż 3 rodzaje. Mieliście okazję porównywać te filtry?


@Arcadius36: 40 v02 box / 100 brown v02 box --> 100 white v02 foil

nie ma duzych roznic; filtry sa porzadne; dwa pierwsze szybciej przepuszczaja; ze wszystkich wychodzi dobry napar