Wpis z mikrobloga

@Czarna_ksiazka: bardzo ujowy przykład, dewiacja to odchył od normy, patrzenie na dewianta i czucie do niego jakiegoś rodzaju wstrętu to normalne - bo ten człowiek się normalnie nie zachowuje. po drugie żadna to fobia bo ja się żadnego stworka nie boje, boje się jedynie o stan psychiczny dzieci, którym pierze się berety od małego propagandą lgbt
@Czarna_ksiazka: debilne porównanie ale cóż, typowy przegryw piwniczniak jest przede wszystkim świadomy swojego odchylenia od normy, doskonale widzi, że coś z nim nie tak czy to aparycjnie czy z głową, jedni podejmują leczenie, inni kisza ogóra do w piwnicy do końca życia - natomiast wszystkie te lqbt nie widzą kompletnie swojego problemu wręcz twierdzą, że są lepsi bo potrafili wznieść się ponad płcie definowane przez ich ciała, dewiacje te są mocno
twierdzą, że są lepsi bo potrafili wznieść się ponad płcie definowane przez ich ciała,


@swza: zacznijmy od tego, że wcale nie jestem za tego typu zachowaniem, jest to na pewno żenujące dla większości.

Chodzi o to, żeby nie traktować homoseksualizmu jako dewiacji czy choroby, tylko jako coś normalnego. Do dzisiaj w szkołach uczą, że za homoseksualizm idzie się na wieczność do kotła xD Przecież to jest śmieszne ¯\_(ツ)_/¯
@Czarna_ksiazka: no trudno, szanuje twoje zdanie, ja uważam jednak, że homoseksualizm to dewiacja/choroba, nie podoba mi się szykanowanie osób lqbt bo każdy zachorować może, ale równie mocno nie podoba mi się promowanie czegoś tak ryzykowanego psychicznie praktycznie wszędzie, jest jakaś moda na tą chorobę i nawet nie chce wiedzieć komu to na rękę
jakaś moda na tą chorobę i nawet nie chce wiedzieć komu to na rękę

@swza: jest to na rękę tym, którzy są obrażani xD

No wyobraź sobie, że jesteś homoseksualistą w szkole w polsce. Już #!$%@?ąc od tego czy to złe czy dobre, masz #!$%@? jako człowiek. Bo jak ktoś się dowie to jesteś dojeżdżany albo żyjesz w ukryciu co też nie jest do końca zdrowe.

A na wykopie dyskusja zawsze