Wpis z mikrobloga

@racer1714: oj wykopki obrzydliwe to jest ocenianie po jednym zdjęciu. Być może oponiarz chciał jej pomóc, ale stwierdziła, że to jest w zakresie jej obowiązków i za to jej płacą. Albo ustalili to już dużo wcześniej. Też nie lubie Hamiltona ale trochę obiektywizmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@racer1714: nie rozumiem poruszenia. Taka jej praca, sir Lewis pod bronią jej nie trzyma. Uzgodnili warunki i obie strony musiały się zgodzić. W czym jest problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Joshuaa: @cinu4: np. w tym, że były sobie grid girls czy jakoś tak, które chciały tak pracować no ale komuś to się nie podobało i ich już tam nie ma
  • Odpowiedz
@bazylo: a jej się pewnie podoba, że pomaga 7 krotnemu mistrzowi świata za niemałe pieniądze. Z resztą mi też by się podobało. Przykro mi ale twoje zdanie się nie liczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bazylo: a z grid girls to chyba była inicjatywa kobiety bo ją piekło to że się ładne dziewczyny promują a jej by to nie było dane xD
  • Odpowiedz
Biedna ta pani od Hamiltona


@racer1714: nie lubię Ham ale bez przesady, sama taką wybrała robotę. Ham ma za nią nieść bo ona jest kobietą? Ale jakby asystentem był facet to już by było ok?

Idąc tym tropem podczas zakupów w biedronce widząc kobietę rozpakowującą paletę mam podejść i powiedzieć, że ją wyręczę?
  • Odpowiedz