Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tallman: Bardzo dobry wybór, jeśli chcesz ograć multiplatformówki, bo patrząc to co się odwala na rynku kart do PC, to jedyny sensowny wybór. PC złożyłem jeszcze przed #!$%@?. Gdyby nie to, zrobiłbym podobnie i kupił klocka.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: argumentów za ps5 było mniej na ten moment. Może za 2 lata sprzedam xboxa zeby ograć exclusivy na ps5 slim, które nie będzie miało problemów z cewkami i drążkiem pada. Głownie przeważyły dla mnie:
- gamepass na 19 miesiecy za 220zł kontra brak ps now w Polsce
- cena ps 5 z dodatkowym padem o ~600zł wyższa od xbox na ten moment
- quick resume
- dolby vision i
  • Odpowiedz
@tallman: Witaj w drużynie :D Dołączyłem w zeszłym tygodniu. Pamiętaj, że xbox nie ma blokad regionalnych na gry i można je dużo taniej znaleźć np w Brazylii czy Argentynie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kermirz: no jeżdżenie po błocie i odbudowa różnych terenów. Bardzo przyjemna gierka, gdzie na początku zastajesz amerykę/rosję drewnianą, a zostawiasz murowaną. Droga po której wcześniej nie dało się jechać dzięki tobie jest przejezdna i takie tam. Do tego logistycznie musisz rozplanować niektóre trasy nie tylko pod względem którędy jechać, ale też ustawienia odpowiednio floty pojazdów aby to szło jakoś sprawnie. No ja czuję dużą satysfakcję z ogrywania tej giery, ale
  • Odpowiedz
@kermirz: no nie wiem czy dla ciebie czy nie dla ciebie. 4zł to nie majątek, więc sprawdź na własnej skórze. Jak nie chcesz wydawać 4zł to sobie sprawdź u jutubera Kadorv3 jak on osobie jeździ, a jak nie chce ci się sprawdzić u jutubera kadorv3 nawet to na bank cięnie jara.
  • Odpowiedz
a jeszcze sporo pokroju RDR 2 jest poza gamepassem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@tallman: Ja przeszedłem w Gamepassie więc możesz spróbować uzbroić się w cierpliwość, jak kocha to wróci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GTA V też było w zeszłym roku przez chwilę, ale akurat ogrywałem co innego i nie zdążyłem przejść, teraz wróciło i sobie pykam.
  • Odpowiedz