Wpis z mikrobloga

>Dokładnie kobieta odpowiednio zaopiekowana w nocy nie pójdzie w długą


@DarkenSound: nope,
"dobra opieka w nocy" to nie wszystko
W szczęśliwych związkach ludzie się nie zdradzają, a że każdy ma inne oczekiwania co do związku to może zdarzyć się i tak, że

a potem zdrada bo "byłeś dla mnie za dobry" XDDD

Bo widocznie to nie było to, co jedna ze stron oczekiwała od związku i nie była w tej relacji
@stanley___: Mam jej plakat wyborczy (oczywiście z listy pisu), który mi służy za przykrywkę na zbiornik z resztek syfu na kompost - jednak mam wrażenie, że go nie wykorzystuję odpowiednio, więc jeszcze zobaczę jak go lepiej użyć. A do kompostownika wezmę kawałek papy lub starej wykładziny i będzie lepiej działać, bo to ścierwo słabo się sprawdza i puszcza dziury jak poleci.
@stanley___: Zamierzam go wyrzucić, ale szkoda, żeby wizerunek takiej szanowanej persony wylądował na śmietniku, dlatego poszukam jeszcze inspiracji. Może worek na wyrzucanie nieczystości, chociaż ma pełno dziur i będzie przepuszczać odchody. Tak czy inaczej, polecam oglądać Lombard życie pod nastaw, gdzie taki fajny kierownik w prywatnym życiu robi za beciaka i ofermę życiową zarówno w oczach kobiet, jak i normalnych facetów, ale nikt mu tego nie powie wprost, bo teraz nie