Wpis z mikrobloga

OSTRZEŻENIE PRZED ZŁODZIEJAMI!

Chciałbym napisać o pewnej sytuacji jaką mam z polską giełdą bimbej. Jakoś dwa lata temu kupowałem tam Monero XMR (uzbierało się ponad 10 sztuk) i leżało sobie na portfelu bimbeja, widziałem że będzie robiony delisting, ale myślałem że będę nadal mógł wypłacić swoje Monero pomimo tego że zostało usunięte (wiem, nie moje klucze- nie moje krypto). Śmieszniejsze okazało się tłumaczenie ze strony bimbej która najpierw mi próbowała wmówić, że co miesiąc ilość mojego XMR malała o 10% (jak ktoś chce mogę przesłać całą rozmowę przez email jaką z nimi prowadzę). a dopiero potem zaczęli pisać, że tego nie mają i nawet nie mogą mi tego wysłać. Ja tą stratę i KRADZIEŻ przeżyję, ale każdemu nowemu który będzie chciał się zarejestrować na BB to mu najpierw w łeb przyebe a potem pokażę jakie praktyki stosuje nasz rodzimy bimbejek.

Jeśli ktoś z was trzyma jakieś środki na bitBay to niech je lepiej przeniesie na inną, jakąś pewniejszą i poważniejszą giełdę, bo oni jakiś wałek według mnie szykują.

Co jakiś czas będę wrzucał post tego typu żeby ostrzec nowych użytkowników przed złodziejskimi praktykami stosowanymi przez giełdy.

#bitcoin #bitbay #kryptowaluty #zlodzieje
  • 55
@PoSSybka_seRRowa: No najsprawiedliwiej powinni byli to zmienić na PLN i lub BTC w dniu którym likwidują i zostawić w portfelu. Nie zmienia to faktu że nagłówek "OSTRZEŻENIE PRZED ZŁODZIEJAMI!" jest bez sensu. Bitbay to szemrana giełda dużo tam było przekrętów ale tym razem to jest ewidentnie twoja wina bo żaden złodziej nie informuję cię mailowo że danego dnia Cię okradnie, a ty nic z tym nie robisz i żalisz się w
@PoSSybka_seRRowa: współczuję, sam również mam złe przygody z bimbajem, po prostu sobie bimbają - wpłata hop hop szybciutko, ale żeby zrobić wypłatę to najdłużej czekałem dwa tygodnie i trochę pisania do nich było (nie z mojej winy).

KYC na widzimisie, o dowolnej porze dnia i nocy, chrapka o wszystkie dane - kto z kim gdzie jak po co.

Nie polecam, odkąd Binance ma mój skan paszportu to nic więcej ode mnie
Widziałem że XMR będzie wycofywane z handlu, ale myślałem że jak je będę miał w portfelu to będę mógł je przesłać.


@PoSSybka_seRRowa: no cóż nie przeczytałeś i koniec tematu. Oni nie mogą ich mieć ze względu na prawo. Pytanie czemu tego nie zrobiłeś wtedy jak się dowiedziałeś że będzie wycofane z handlu?????
a może siedział w więzieniu i nie miał dostępu do internetu ¯_(ツ)_/¯


@100x: No tak wtedy miało by to sens, ale może dostarczając jakieś dokumenty potwierdzające to może by mu zrobili zwrot. Ale OP po prostu olał temat (ponieważ dobrze wiedział że delistują), XRM urosło i teraz ma ból dupy.