Wpis z mikrobloga

OSTRZEŻENIE PRZED ZŁODZIEJAMI!

Chciałbym napisać o pewnej sytuacji jaką mam z polską giełdą bimbej. Jakoś dwa lata temu kupowałem tam Monero XMR (uzbierało się ponad 10 sztuk) i leżało sobie na portfelu bimbeja, widziałem że będzie robiony delisting, ale myślałem że będę nadal mógł wypłacić swoje Monero pomimo tego że zostało usunięte (wiem, nie moje klucze- nie moje krypto). Śmieszniejsze okazało się tłumaczenie ze strony bimbej która najpierw mi próbowała wmówić, że co miesiąc ilość mojego XMR malała o 10% (jak ktoś chce mogę przesłać całą rozmowę przez email jaką z nimi prowadzę). a dopiero potem zaczęli pisać, że tego nie mają i nawet nie mogą mi tego wysłać. Ja tą stratę i KRADZIEŻ przeżyję, ale każdemu nowemu który będzie chciał się zarejestrować na BB to mu najpierw w łeb przyebe a potem pokażę jakie praktyki stosuje nasz rodzimy bimbejek.

Jeśli ktoś z was trzyma jakieś środki na bitBay to niech je lepiej przeniesie na inną, jakąś pewniejszą i poważniejszą giełdę, bo oni jakiś wałek według mnie szykują.

Co jakiś czas będę wrzucał post tego typu żeby ostrzec nowych użytkowników przed złodziejskimi praktykami stosowanymi przez giełdy.

#bitcoin #bitbay #kryptowaluty #zlodzieje
  • 55
  • Odpowiedz
@PoSSybka_seRRowa: #!$%@?, no problem z Tobą że nie trafiają do Ciebie logiczne argumenty. Co innego gdybyś nie wiedział, nie dostał maila że usuwają XMR. I nagle się logujesz i nie masz środków. Tak złodzieje, #!$%@? Cię i przyznałbym Ci 100% racji. Ale tak nie było.
  • Odpowiedz
@PoSSybka_seRRowa To ewidentnie nie Twoja wina, nawet jak likwidują krypto to powinni w ostateczności wymienić to na PLN/USD ewentualnie BTC, a nie #!$%@?ć miesięcznie 10% Twojej kasy. Wiele ludzi mimo wszystko trzyma jakieś mniejsze kwoty krypto na giełdzie i po czasie o nim zapomina. Znaleźli łatwy sposób jak wydoić hajs od takich jak Ty niestety
  • Odpowiedz
@PoSSybka_seRRowa: przypinasz rower do publicznego stojaka. Właściciel stojaka mówi, że musi go zlikwidować, bo stojak jest nielegalny i będzie musiał płacić kary jak go nie usunie. Przez rok wysyła ci lisy i prosi, żebyś zabrał swój rower i ostrzega, że jak tego nie zrobisz to rower ląduje w śmietniku. Nic sobie nie robisz "bo nie chciało ci się czytać". Stojak razem z rowerami jest w końcu usuwany a ty się
  • Odpowiedz
@PoSSybka_seRRowa: Ty jesteś głupi czy udajesz. Masz zweryfikowane konto, znają twoje imię i nazwisko, adres zamieszkania i rozmiar buta. Wysrales jakieś gówno na portalu z dużymi zasięgami, twierdzisz, że cię okradli i że są złodziejami. Jak ktoś od nich to zobaczy to enjoy twoje wezwanie do sądu i płacenie im grubych tysięcy odszkodowania
  • Odpowiedz
@Stolbilardowy: wiem że mają moje pełne dane XD. Nie wiem jak oprócz kradzieży lub przywłaszczenia sobie środków mogę to nazwać. Powinni mi to jakoś rozliczyć, a nie wcielić sobie to w kapitał zakładowy- nie kleisz tego? Czy może masz ledwo 18 lat i z zawodu jesteś "syn"?
  • Odpowiedz