Wpis z mikrobloga

mirki cały dzień dzisiaj chodzę zamyślony, nurtuje mnie jedna rzecz i zastanawiam się jak to wszystko rozegrać żeby nie było lipy bardzo, otóż tak w środę wieczorem po pracy poszło jakieś 25mg diazepamu+sok grejpfrutowy no i potem z 6 piw zdążyłem wypić do amnezji, w czwartek w te święto obudziłem się z niedowładem prawej łapy, i właśnie nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego czy nie, skrępowane palce ogólnie słabo, nie miałem wolnego w piątek więc pojechałem do pracy rano specjalnie żeby pokazać że faktycznie łapa nie pracuje i bez problemu puścili mnie z pracy wcześniej bo byłem już zarejestrowany do rodzinnego lekarza żeby stwierdzić co z tą ręką, lekarz wypisał skierowanie na sor, więc w piątek wieczorem pojechałem z tym skierowaniem do akademii w Gdańsku, przebadali mi krew, ciśnienie, sprawdzanie tych paluchów, nawet TK odcinka szyjnego mi zrobili, diagnoza tylko neurologiczne osłabienie prawej ręki i niedoczulica prawego kciuka, w stanie dobrym wypis do domu, wróciłem, sobota ładna pogoda cieplutko zachciało nam się z ziomkami grać mecz na boisku i niefortunnie zderzyłem się z kolesiem przy próbie odbioru piłki tak że aż mi paluchy u nóg zatrzeszczały, prawa noga spuchnięta, kuleje od wczoraj a jeszcze dzisiaj miałem to gówno szczepienie na 16, czyli jak by coś jeszcze z tą lewą łapą się coś działo jutro czy jakaś gorączka to tak na dobrą sprawę już będzie tylko lewa noga sprawna xD a pracuje dopiero od 19 maja więc trochę mam obawy, nie wiem czy jutro rano próbować normalnie jechać do pracy i udawać że żyje, czy jednak wziąć jeszcze jeden dzień bezpłatnego urlopu i skonsultować się z lekarzem rodzinnym z tą kartą informacyjną, co byście zrobili na moim miejscu?
#medycyna #szczepienia #kontuzja #pracbaza #pytanie
  • 4
@Djapko: masz rację, ale jak #!$%@? psychicznie żyje się tak z dnia na dzień człowiek ostatkami rozumu próbuje podjąć chociaż w miarę racjonalną decyzje choćby w 40 procentach, dlatego piszę publicznie takie rzeczy
Czy jednak wziąć jeszcze jeden dzień bezpłatnego urlopu i skonsultować się z lekarzem rodzinnym z tą kartą informacyjną, co byście zrobili na moim miejscu?


@sunriser90: A #!$%@? tam, nie bezpłatny urlop. Normalnie do lekarza rodzinnego idź jutro, mów o wszystkim co nie tak, z nogami, rękami itd. Jak powiesz, że praca wymaga od ciebie też aktywności fizycznej i że potrzebujesz kilka dni L4 to spokojnie 3 czy 4 dni dostaniesz. Tylko