Wpis z mikrobloga

Dolną lufkę można zamontować nieco niżej i bardziej wysunąć żeby nie nagrzewała plastiku, a na górze zrobić mały otworek przy pomocy jakiejś grubszej igły (> 1 mm średnicy). Nie trzeba go ani zatykać ani odblokowywać. Ostatnio kupiłem inne lufki, są za duże do papierosów i są krótsze o 1 cm od tych ze zdjęcia i to już stwarza pewne problemy, ale generalnie konstrukcja jest banalna. Do środka wystarczy nalać wody przez górną
@matyssss: To jest buteleczka po wodzie utlenionej i dwie lufki do papierosów. Do środka wystarczy wlać ciepłej wody, ale zimna też się nadaje. Pali się to trzymając butelkę pod lekkim kątem, tak aby papieros był uniesiony pionowo do góry.
@matyssss: Tytoń też można z tego palić, ale lufka się mocno nagrzewa i musi być bardziej wysunięta z butelki żeby jej nie nadtopić. Mam dwa rodzaje lufek i te krótkie nie pasują do tych buteleczek. Trzeb by je zastąpić czymś innym, węższym.
@tojestmultikonto: słabe to bongo, ja zrobiłem z żarówki wyjąłem żarnik i końcówkę od butelki przykleiłem. W korku dwie dziurki jeden wężyk od wenflonu na fifke druga jako ustnik. Widziałem ile wody jest nalane i kiedy wymienić chciałem to odkręcałem jak butelkę i było zajebiste przenośne zrób sobie takie bo to badziew co wrzuciłeś
Mój inhalator nie ma wyświetlacza, ale za to kosztował 1.20 zł i 2 minuty ciężkiej, wyczerpującej pracy przy biurku


@tojestmultikonto: chcesz powiedzieć, że fajka wodna zrobiona z butelki po wodzie utlenionej to waporyzator? xD
Gratuluję inwencji twórczej, aczkolwiek działanie wapryzatora nie opiera się na filtracji "dymu" za pomocą wody (podczas waporyzacji nie zachodzi proces spalania, a parowania) a podgrzewaniu suszu roślinnego do temperatury, w której aktywne składniki w nim zawarte swobodnie