Wpis z mikrobloga

no dobrze, mądrzejsze o tym nie wspominać bo to wcale niepodobna to wcale niepodobna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PogryzionyPrzezPokemony: Typie, przeczytaj sobie co to jest i dlaczego jest to durne, niemerytoryczne podejście.

XD oczywiście, z ściany zabytkowego budynku będziesz zmywał
  • Odpowiedz
Typie, przeczytaj sobie co to jest i dlaczego jest to durne, niemerytoryczne podejście.


@szybki_zuk: niemerytoryczne podejście to odniesienie się do jakiegoś przykładu bo lewaczkowi to nie na rękę więc wymyślił sobie jakieś określenie z doopy które właśnie tworzy niemerytoryczne dyskusje bo jakiekolwiek podanie przykładu ma niby dyskredytować rozmówcę XDDD No jak bym był lewakiem który nie ma żadnych argumentów to właśnie na takie coś bym sie powoływał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A powiedz mi, w jaki sposob zmywano te napisy i ile to kosztowało? bardzo jestem ciekawy jak sobie wyobrazasz, ze to osiagnie koszta takiej
  • Odpowiedz
niemerytoryczne podejście to odniesienie się do jakiegoś przykładu bo lewaczkowi to nie na rękę więc wymyślił sobie jakieś określenie z doopy które właśnie tworzy niemerytoryczne dyskusje bo jakiekolwiek podanie przykładu ma niby dyskredytować rozmówcę XDDD


@PogryzionyPrzezPokemony: Hehe #!$%@?ć zasady merytorycznej dyskusji. To lewackie. Jak nauka xD
Ależ sięzaorałeś.

No jak bym był lewakiem który nie ma żadnych argumentów to właśnie na takie coś bym sie powoływał ( ͡
  • Odpowiedz
Hehe #!$%@?ć zasady merytorycznej dyskusji. To lewackie. Jak nauka xD

Ależ sięzaorałeś.


@szybki_zuk: Lewactwo i nauka XDD lewactwo to antynaukowe szury dla których biologia jest prawacka bo mówi że sa 2 płcie a nie 127 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samozaorałem się bo nie zamierzam grać w kretyńskie lewackie gierki i prowadzę dyskusję odnosząc się do różnych przykładów które nie sprowadzają dyskusji na boczny tor
  • Odpowiedz
@marcin-:

W pewnym sensie regularne podpalanie przez małpy było częścią tego projektu i tylko wzmacniało jego wymowę.


Totalne bzdury, sama autorka projektu powiedziała, ze nie spodziewała się, iż tęcza kiedykolwiek splonie, więc przestan sie błaźnić
  • Odpowiedz