Wpis z mikrobloga

Ktoś tu się zna na zrobieniu finasterydu miejscowo? Efekty są dobre z tego, co widzę, a tabletka bardzo zle na mnie odziałowywuje spadek libido, #!$%@? zwód itp.
Zalega mi dużo tabletek wiec chciałbym spróbować, ale nie chce mieszac z minoxem tylko z czymś innym chodzi mi głównie o proporcje dzięki.
#lysienie #finasteryd #minoxidil #zakola
  • 12
  • Odpowiedz
@hosepawcio1: Poszukaj może na forum hairlosstalk, tam pewnie będą podane składniki. Ogólnie ze stężeniem nie wolno przesadzić bo nawet mała dawka finasterydu obniża dużo dht więc musisz to dobrać odpowiednio.
  • Odpowiedz
@Gusmag: Nic mi nie pozostaje jak spróbować tego już wiem jakie propocje będę robił z alkoholem (96%) 60ml alkoholu z 60mg fina jutro jadę do apteki po jakiś pojemnik z zakraplaczem, chociaż mam pewne obawy, czy mi to szkód nie wyrządzi na głowie xd.
  • Odpowiedz
@puesmanana: W tamtym roku 6 miesięcy te same uboki większe brałem po 1mg (nezyr) stosowałem teraz kupiłem fina hit 5 paczek po 1mg i dzieliłem na 4 części uboki były mniejsze, ale popęd seksualny mi to prawie na 0 zbiło co mnie #!$%@?ło, dlatego teraz chce spróbować z miejscowym, bo ludzie rożnie mówią niektórzy nawet nie maja żadnych uboków po tym. nic mi innego nie pozostaje jak sprobowac tego
  • Odpowiedz
@hosepawcio1: Chiałem priv napisać, ale masz zablokowane wysyłanie wiadomości. Też chce zrobić fin + minoxy w formie wcierki, tabletki nawet w małych dawkach okazały się bardzo mocno zbijać libido. Udało Ci się stworzyć tą miksturę? Trochę mnie niepokoi to lanie alkoholu na głowę, minoxy zresztą też jest na alko i zawsze trochę włosy nim dostaną podczas robienia wcierek co chyba nie jest dla nich zbyt zdrowe.
  • Odpowiedz