Wpis z mikrobloga

Czy p0lki faktyczne mają takie przebiegi jak się sugeruje na tagu? Udając dynamicznika, fwb króla itd nie udało mi się nic osiągnąć przez jakieś 2 tygodnie na apkach randkowych, mimo że nawet znajdywałem dziewczyny które nie kończyły rozmowy po jednym zdaniu. Pokazując się jako beciaka wpadło 6x randki w ciągu 3 miesięcy, w tym jedna zakończona pomyślnie (nie po same kullen, ale byłem zadowolony). Jednak nawet ta nimfomanka mimo 24 lat miała 4 partnerów wcześniej (tradycyjnie patusow którzy rzucali w nią butelkami po wódzie ) . To oczywiście nie mało, ale też nie jakiś szał jak się opowiada na redpillach itp że p0lki się bolcują codziennie z innym.
#przegryw #tinder #badoo
  • 23
  • Odpowiedz
@rozpendzonyjerz: nie, z kilkoma rozmawiałem, kilka już były zaręczone, kilkanascie to były ze swoimi chłopakami już ładne parę lat więc ciężko mi uwierzyć żeby w tym wieku po kilku dobrych latach jeszcze nie przespać się z drugą osoba, kilka miało już dziecko, nawet były takie które już były po ślubie na 3 roku i tylko jedna była samotna bo to była bardziej kujonka i nie miała nigdy chłopaka więc obstawiam że
  • Odpowiedz
  • 3
@NiceDayForFishing mieszkałem w akademiku i powiem Ci że jest różnie. Są zajechane szpadle w wieku 22 lat i są dziewice w tym wieku. Wszystko zależy. Od dziewczyny oczywiście.
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: może tak było 20lat temu. Teraz im kobieta bardziej "wyzwolona" tym większy ma poklask zdaje mi się. Wiesz, że korzysta z życia, szaleje itp. Dlatego mogą udawać. Inna sprawa że im więcej kobieta ma partnerów seksualnych tym większy dowód że tak na nią lecą faceci. A to u kobiet jest już karta dużej wartości którą grają między sobą.
  • Odpowiedz