Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie wypowiedzi po debacie w WSI24 i nie mogę wyjść z podziwu, jak komentatorzy drugi rok klepią jakieś banialuki o puszczaniu oka przez kandydatów totalnej pseudo-opozycji w stronę wyborców Konfederacji. Serio ludzie z tytułami naukowymi wierzą w to, że ktokolwiek, dla kogo ważna jest wolność, Ojczyzna i tradycyjne wartości zagłosuje na przedstawiciela lewactwa pokroju Fijołka?
#debata #rzeszow #polityka #konfederacja #braun #bekazlewactwa
  • 12
  • Odpowiedz
@softparadise: Jeżeliby Braun nie wszedł do drugiej tury to najlepiej niech nie idą na wybory w 2 turze. Pokażą w ten sposób, że nie utożsamiają się z żadną z tych osób. A i przy okazji - jeżeli nowy prezydent/nowa prezydentowa będą dowalali podatki i opłaty to najlepiej niech opuszczą Rzeszów. Dowalić można prezydentom jedynie przez uszczuplanie im kasy wpływającej do budżetu miasta. Podatkowo - obywatelskie nieposłuszeństwo to świetny bat na rządzących,
  • Odpowiedz
  • 5
@softparadise PS. No i oczywiście marginalizowanie Brauna i jego wyborców jako "antyszczepionkowej" (sic!) niszy. Nie jestem z Rzeszowa, ale mam nadzieję, że za tydzień się srogo zdziwią w tej materii.
  • Odpowiedz
@softparadise: sto lat temu. Zresztą Ferenc też był członkiem SLD, a wygrywał przez lata na lajcie wybory na konserwatywnym Podkarpaciu. W ostatnich wyborach do sejmu miał być jedynką na liście KO do sejmu (do czego ostatecznie nie doszło), aby później ustępując poprzeć kandydata rodem ze Zjednoczonej Prawicy (który sam siebie określa kandydatem niezależnym i obywatelskim). XD
  • Odpowiedz
@softparadise: W drugiej turze wyborów prezydenckich wyborcy Bosaka z pierwszej zagłosowali mniej więcej 50/50 na Dudę i Trzaskowskiego i to w sytuacji kiedy "lewactwo" Trzaskowskiego było mocno grzane w mediach propisowskich.
  • Odpowiedz
  • 4
@jaynovak87 Co dowodzi tylko tego, że partie bandy czworga nie różnią się specjalnie od siebie - może poza tym, że obóz rządzący do niedawna udawał polskich patriotów, chętnie posługiwał się frazesami narodowymi i w szkołach chce lekcji o wyklętych, a totalna opozycja nigdy Polaków nie udawała, natomiast zamiast lekcji o wyklętych proponuje zajęcia z pedof... pardon, edukatorami seksualnymi.
  • Odpowiedz