Wpis z mikrobloga

@t3m4: tylko ze ja sie powaznie pytalem jak to jest. Mam gdzies co kto je dpoki mi sie do talerza nie wpierdziela. Ale zaciekawilo mnie to czy jedza ryby czy nie. No bo nawet mamy taka jedna sekte ktora neguje jedzenie miesa w piatek ale ryby dopuszcza. Wiec sie zastanawiam czy wegetarianie maja tak samo-ze ryby to nie mieso.
  • Odpowiedz
to jednak wegetarianie jedza zwierzeta czy ryba to nie zwierze tylko roslina?


@gorzki99: Ja jestem takim wegetarianinem, że raz w tygodniu jem mięsiwo. A tak to potrawy z warzyw, nabiał, ryby
  • Odpowiedz
Wiec sie zastanawiam czy wegetarianie maja tak samo-ze ryby to nie mieso.


@gorzki99: Może to Cię przybliży:
Odmiany wegetarianizmu
Laktoowowegetarianizm (owolaktarianizm) – najbardziej rozpowszechniona odmiana wegetarianizmu. Polega na rezygnacji z potraw mięsnych. Do jadłospisu dopuszczone są natomiast niektóre produkty pochodzenia zwierzęcego: nabiał, miód.
Laktowegetarianizm – popularna odmiana wegetarianizmu, polegająca na wyłączeniu z jadłospisu jajek. Laktowegetarianie dopuszczają jednak spożywanie mleka i
  • Odpowiedz
@ixem: Smacznego i na zdrowie :) Nie chce zebys mnie zle zrozumial-jak napisalem wczesniej:
nic mi do tego co kto je dopoki mi sie w talerz nie wpierdziela. Ale ze z natury jestem ciekawski to sie zaciekawilem jak to jest. To co napisales totalnie rozwalilo mi system. Bo o ile jeszcze bym jakos zrozumial ze ktos nie je miesa bo nie chce jesc zwierztek to kompletnie nie pojmuje podejscia "nie
  • Odpowiedz
@gorzki99: aaa, bo to wchodzą jakieś później ideologie, a nie chodzi o zdrowe odżywianie. I najgorzej, jak jakieś ideologie są na siłę manifestowane czy wdrażane, czy tam krytykowanie innych co nie są w ich ideologii.
  • Odpowiedz
@ixem: kumpel bedac lata temu w delegacji w DE dorwal jakis ostry sos-etykieta z trupia czaszka juz nie do konca pamieta nazwe (pain killer czy jakos tak) Za cholere nie potrafimy go teraz znalezc w sklepie. Ale serio wymiatal :))
  • Odpowiedz