Wpis z mikrobloga

Odbiegając całkowicie od aktualnego lajwa smalca, przypomniał mi się stream gdzie tylko nieliczna grupa wykopków wtedy nie hejtowała ''stypy'' która leciała (...) nie pamiętam dokładnie daty ale postaram się opisać krótko co się na nim działo, Stream jakoś w nocnych porach bez zbędnego nocnego spania w planach, Gosia, Jacek I baopies siedzieli w pokoju nie tym zielonym tylko tym gdzie zazwyczaj nadają, były opowiastki z dawnych lat ze strony Gosi jak była młoda typowe historyjki z lat młodości, opowiadania ze związkiem Jacka i Małgorzaty i jak to u nich bywało co im się kiedyś tam przytrafiło itp. Niby nuda i #!$%@? wieje ale wspominam na tyle ten stream że oglądało się go ciekawie słuchając tych meneli, pedobab podczas latających donejtów próbował robić heheszki z nich, czasami nawet siadła jakaś riposta tego imbecyla co sprawiało że można było się zaśmiać chociaż i tak w większości przypadków Seba śmiał się jako jedyny ze swoich docinek Pamiętam że było pite normalnie ale nie na grubo. O co mi chodzi w tym moim wysrywie? Że nawet dawny stream w trzyosobowym składzie był znośny chociaż był właśnie taki family friendly content. zero tyrania, rzucania arbuzami, machania nożem, lepcowania, walenia w krocze z kopa itp.
Co najistotniejsze nie było wtedy tej grubej #!$%@? która (chyba) wtedy przygotowywała się do FM albo becił przy Agusi nie ważne nawet taki klimat opowiadań z życia czy prawdziwych czy urojonych ze świata meneli by #!$%@?ł pokazując swój ryj drąc #!$%@? na cały głos i chwaląc się charmanderem i srogą zalewą tłuszczową w bicepsie.
@MrPrado30 Wybacz że wołam ale czasami zapostujesz coś co trudno było odszukać i stąd moje pytanie czy kojarzysz opisywany przeze mnie stream? Może chociaż jakiś krótki shot lub nazwę aby łatwiej było tego poszukać. Nie ukrywam chętnie bym ponownie tego posłuchał jak i obejrzał.
#danielmagical #patostreamy
  • 10
@PeriodFromVaginax9: Takich wspominkowych streamów z Gohą, Jacą i Baobabem było kilka z tego co pamiętam.

W 2018 roku ciekawe były nawet streamy w środku nocy kiedy na czacie mało kto pisał, a prawie wszyscy na melinie spali. Jedynie Texas gdzieś w całkowitej ciemności na drugim planie gadał coś sam do siebie i pijany nie mógł przez godzinę wstać z fotela w kuchni, przeklinając przy tym pod nosem. Kiedy już wstał to
@PolskaB: '' Takich wspominkowych streamów z Gohą, Jacą i Baobabem było kilka'' no własnie i w tym rzecz że pytam o coś co jest ciężko możliwe do odszukania, ten jeden według mnie siadł na serducho skoro po kilku latach chodzi po głowie.
'' a niedobitki na czacie zastanawiały się czy żyje :D'' Zaśmiane na głos xD Kurde żałuję że nie oglądałem wtedy :D
@PeriodFromVaginax9: Wtedy coś się działo na początku pieniądze leciały wiec może liczyła ze coś się zmieni. Później liczyło się tylko alko ale byli różni goście bylo z kim pogadać właśnie o takich pierdołach po prostu zakrapiana impreza która trwała bardzo długo. Teraz wie ze pieniądze zobaczy jak świnia niebo, odezwać się nie ma do kogo bo tucznik ma #!$%@? i liczy się tylko hajs wiec zostaje upośledzony Jaca. Tak jak nam
@PeriodFromVaginax9: Kojarzę ale raczej nie do znalezienia. Margaret wtedy mówiła jak Jacka spotkała i mu życie uratowało bo wychodząc z autobusu prawie pod samochód wszedł i go pociągła za koszulę, jak pracowała na maszynach włókienniczych itp. Jakby Pe(ze)cik czystki na YT nie zrobił to dałoby się coś znaleźć choć ciężko wymyślić datę jakiejś akcji nie powiązaną z dymami. Możliwe, że to było przed tym jak Margaret zabrali na izbę i ktoś
źródło: comment_1622800744JBx5RijctrVYKKXDwwwjEZ.jpg
@MrPrado30: Dokładnie wtedy nic spektakularnego się nie działo, zwykłem rozmowy o życiu i z humorkiem. Co do pic rel tak bardzo podobnie to wyglądało chociaż z tego co pamiętam Gosia nie miała na sobie tego uniformu. Co by nie pisać, racja to co podałem wyżej jest niemożliwym do odnalezienia. ¯\_(ツ)_/¯ No cóż niech pozostanie jedynie w pamięci przynajmniej tego nie usunie żaden ćpun w okularach.