Wpis z mikrobloga

@Kamka96: kiedyś miałem kompleksy z powodu wady zgryzu i kiepskiego profilu, ale założyłem aparat i zrobiłem sobie operację osteoplastyczną , co prawda kompleksu już bezpośrednio nie odczuwam, ale ciągle mam w głowie jakieś resztki tego, co wtedy doświadczałem
  • Odpowiedz
@Kamka96 Krzywy zgryz, także piona @Lody_o_smaku_wody, spiczasty nos jak się uśmiecham, ale nie zaliczyłabym tego jako czegoś czego wstydzę się pokazać, często z tego żartuję. Ponadto ja np bardzo lubię patrzeć na niedoskonałości ludzi i u innych są dla mnie bardzo atrakcyjne i fotogeniczne np odstające uszy, jakaś dziwna blizna na twarzy, masa piegów. Bardzo podobają mi się portrety takich osób :-)
  • Odpowiedz
@MalaHelenka tak też lubię takie zdjęcia, fajne są też fotki rdzennych mieszkańców jakichś biednych krajów zrobione przez podróżników, bo ci ludzie nawet jak maja pelno mankamentów np są szczerbaci to i tak ich uśmiech sprawia że i ja się uśmiecham :D a ja osobiście nigdy bym się nie wyszczerzyla do kamery bo mam taki kompleks który mi na to nie pozwala( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lody_o_smaku_wody Tak to prawda, takie zdjęcia są piękne, bo są prawdziwe :-).
No to aparat ortodontyczny da radę na pewno jeśli Ci to tak bardzo przeszkadza, chociaż wydaje mi się, że to my bardziej widzimy i wyolbrzymiamy nasze kompleksy niż osoby, które na nas patrzą. Ja z kolei robię w odwrotną stronę, bo lubię robić sobie zdjęcia na których mam mnóstwo głupich min, albo po prostu naturalne. Jasne, robię też te ładniejsze,
  • Odpowiedz