Wpis z mikrobloga

Powiedzcie panowie jak wygląda z kradzieżą? Słyszałem, że kradną Civici, ale te najnowsze generacje. O ten model mogę spać spokojnie? Mieszkam w miasteczku ~ 15k mieszkańców. Auto będzie stało pod blokiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziomal4321: Moim zdaniem na spokojnie. Mam egzemplarz z 2007 i 175000 niby przejechane (jak kupowałem 5 lat temu to miał 75000, jasne...). Stawiam że realnie ponad 200000 będzie. Problemów z silnikiem żadnych. Oleju nie bierze, awarii zero. Jedyne co to wymieniam olej co 10-15tys. km. Jak przebieg pewny i był utrzymywany w dobrym stanie to pewnie jeszcze posłuży. Jakiś czas temu jakiś koleś przyjechał podobnym do salonu Hondy z ponad 700tys.
@grafixautozine: @goferek @robertx @brambi @papaj_21_37 @Thunderlane

Mirki kupione za 20k i przyjechałem do domu. Honda Civic 2007r 1.8 140km wersja Sport + bear lock. Przejechane 201 tyś. Jedyny minus, że klima nie działa. Dogadaliśmy się że ją zrobimy u nas, a teściu odda nam pieniądze. Trochę szkoda, że deska porysowana, ale tego nie widać. Matko jakie przyspieszenie. Wcześniej miałem Matiza xD, ostatnio przez 2 lata Honda Jazz (bo Matiz się zepsuł