Wpis z mikrobloga

#zagrubo2021raport5
#zagrubo2021

Waga aktualna: 54,8 kg

--------------------------------------
Waga startowa (koniec grudnia): 70,0 kg
Różnica: - 15,2 kg
Wzrost: 164 cm
Płeć: K

Waga z ostatniego wpisu (02.05.2021 r.): 55,1 kg
Różnica: - 0,3 kg

Przerwałam redukcję w połowie kwietnia (problemy hormonalne), raport wstawiam, chyba z poczucia przynależności do grupy xD

Waga mocno się waha w zależności od przyjmowanych w danym momencie hormonów, w związku z tym nie biorę sobie do serca jej wskazań. Zależy mi tylko na tym, żeby nie chudnąć za bardzo i dodatkowo nie obciążać układu hormonalnego. Mam trochę problem z dietą - przyzwyczaiłam sie do jedzenia 1600 kcal, a ze względu na tempo mojego życia korzystam z zapamiętanych przepisów (już nie wspieram się rozpiską, jem to, na co mam ochotę, ale korzystam z bazy danych w głowie xD). Dlaczego więc nie schudłam dużo od początku maja? Bo cholera jasna co jakiś czas wpadają mi 1 lub 2 dni przeżerania się pod sam korek. Mam wtedy fazę, gdzie na przemian słodkie zagryzam słonym, a słone - słodkim. Generalnie nie mam z tego powodu jakiś szczególnych wyrzutów sumienia (nie chcę chudnąć), ale jestem świadoma, że w ten sposób nie wspieram swojego organizmu, a jedynie daję zaczątek patologicznej realcji z jedzeniem. Hormony nie ułatwiają mi tutaj sprawy, pierwszy miesiąc to była tragedia. Mają jednak też swoje plusy - na fali wyrąbanego PMS-u, jakiego nie doświadczyłam od lat, wywalczyłam podwyżkę w pracy xD Jestem w trakcie drugiego cyklu hormonów i nie jest idealnie (m.in. jestem spuchnięta na maksa), ale całe szczęście to nie jest to, co było za pierwszym razem, więc jestem dobrej myśli :)
Pobierz Judka_Srutka - #zagrubo2021raport5
#zagrubo2021

Waga aktualna: 54,8 kg

-------...
źródło: comment_1622716055fE1QdkPWgBQwuAnqHIITPY.jpg
  • 1