Wpis z mikrobloga

@Wolf1986:

Jevac bajkowe stwory - promowanie rozumu i godności człowieka w mediach społecznościowych. Tworzenie specjalnych eventów oraz produktów.

A dzięki wolnemu rynkowi wszystko jest to wydajne i na dużą skalę. Firmy wiedzą, że dzięki liberalizmowi mogą zwiększyć swoje zyski, na czym korzysta liberalne i normalne społeczeństwo.
@Ordo_Publius: Rozumu :) ciekawe. Bmw, mercedes promują się w Eu homo propaganda. W Azji i na bliskim wschodzie zapomnieli. Przypadek ( ͜͡ʖ ͡€) kiedy będzie event „white pride” ? Bo jakoś nie widzę.
Już zostałem zaszufladkowany jako prawak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@placebo_: Czy każdy używający tagu bekazlewactwa jest z automatu prawakiem? Czy stwierdzając że Korwin jest świrem nagle stałem się lewakiem?

Lewica: powtarza cały czas, że korporacje "wspierają" pridemonth tylko dla własnych zysków i tak naprawdę to mają w dupie gejów.


No tak, dokładnie to napisałem. Przy okazji wyśmiewając trend, korporacje, i drogich lewaków którzy może na wykopie wiedzą
Pobierz Aiseq - Już zostałem zaszufladkowany jako prawak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@placebo_: Czy każdy ...
źródło: comment_162266476562Vx6bwAIdnOdQZ3sBMWx6.jpg
He je zysk. Już Gillete zarobiło na gownoreklamie. W Polsce elektronikę węglowe trują ludzi. Bełchatów największym trucicielem. A od miejsca 3-10 niemieckie alekrownie ale to już mało istotne… tak to dla mnie wyglada. Propaganda nie zysk.
@Wolf1986: Co więcej, osób upośledzonych takich jak Ty nie przekonają takie akcje. Dlatego firmy robią je w krajach, gdzie już jakaś część społeczeństwa je popiera oraz oswajają nieprzekonanych.

W każdym innym przypadku jest to strata pieniędzy i czasu. To społeczeństwo musi zrobić pewien progress, aby wolny rynek uznał, że wgl jest sens.